Wczytuję dane...
Kod producenta: TW10052RE
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Trampolina dla dzieci z siatką i klapą 165 cm

Dzięki siatce zabezpieczającej rozciągniętej dookoła trampoliny (także pod matą) nasza trampolina doskonale chroni dzieci! Stalowe rurki są wyściełane miękką pianką EPE która łagodzi wpadnięcie na rurkę podczas zabawy. 4 nogi zwiększają stabilność trampoliny i gwarantują bezpieczeństwo dzieci. Oprócz tych szczegółów, nasza trampolina gwarantuje doskonałą sprężystość. Mata do skakania z 30 elastycznymi linami umożliwia efektywne i wysokie skakanie. Zabawa na trampolinie to dobry sposób na ćwiczenie równowagi i koordynacji u dzieci. Niewielkie gabaryty trampoliny zostały maksymalnie wykorzystane na obszar skakania, a dzięki temu sprzęt idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Doskonała sprężystość: Nasza trampolina dla dzieci ma 30 elastycznych lin, które dzięki swojej wytrzymałości oferują zabawę na lata. Mata do skakania jest wykonana z tworzywa PCV i charakteryzuje się doskonałą elastycznością, dzięki czemu dzieci mogą skakać efektywne i wysoko. Dzięki trampolinie dzieci będą ćwiczyć skoki i poprawiać koordynację, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Siatka zabezpieczająca zapewniająca pełną ochronę: Siatka zabezpieczająca 360° chroni dzieci przed wypadkami podczas skakania. Ponadto siatka pod matą do skakania zapobiega niebezpieczeństwu gdy jedno dziecko skacze a drugie chciałoby wejść pod matę. Solidne nogi zwiększają stabilność trampoliny, zapobiegając jej przewróceniu się i zapewniając bezpieczeństwo dzieciom.

Bezpieczna zabawa pod kontrolą: Siatka zabezpieczająca ma zapinane na zamek drzwiczki umożliwiające dzieciom wchodzenie i wychodzenie. Przezroczysta konstrukcja umożliwia obserwowanie ich z dużej odległości. Ponadto 6 rur z galwanizowanej stali jest wyściełanych pianką EPE, aby zapobiec przypadkowemu uderzeniu w nie przez dziecko podczas skakania.

Idealny rozmiar dla różnych środowisk: Trampolina jest wykonana z matą do skakania z tworzywa PP i podkładką zabezpieczającą z antypoślizgowego, odpornego na zużycie i oddychającego PCV. Siatka zabezpieczająca jest wykonana z przyjaznego dla środowiska tworzywa PE. Trampolina ma sześciokątną konstrukcję z wytrzymałych rur ze stali ocynkowanej o udźwigu do 135 kg.

Stabilna konstrukcja i wyselekcjonowany materiał: dzięki wadze wynoszącej zaledwie 10,8 kg trampolinę można łatwo przenieść w dowolne miejsce. Wymiary 165 x 165 x 161 cm sprawiają, że jest to idealny rozmiar nie tylko do pomieszczeń w domu, ale także do bezpiecznego użytkowania w parku, na placu zabaw, w ogrodzie i innych miejscach na zewnątrz.

Dane szczegółowe

Materiały: stal, tworzywa PCV, PE, EPE

Kolor: czerwony

Wymiary całkowite: 165 x 165 x 161 cm

Wymiary drzwi: 69 x 45 cm (dł. x wys.)

Średnica maty do skakania: 109 cm

Wysokość siatki ochronnej: 121 cm

Masa: 10,8 kg

Maksymalnie obciążenie: 135 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski