Wczytuję dane...
Kod producenta: SP35790DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
153,00 PLN
Opis produktu

Torba do ćwiczeń z sześcioma wkładami na obciążenie

Nasza torba do ćwiczeń została wykonana z wytrzymałego materiału, posiada również 6 wkładów do dyspozycji, oferując dostosowanie obciążenia do swoich potrzeb. Dzięki temu torba sprawdza się dla początkujących, jak i zaawansowanych. Wygodne gumowe uchwyty z każdej strony torby mają za zadanie pomóc w podnoszeniu ciężarów i zapewniają prawidłowe ułożenie torby i bezpieczeństwo podczas treningu.

Sześć worków z obciążeniem: Ten zestaw posiada 6 worków, które można napełnić piaskiem do 4,5 kg każdy, co pomaga przy wszelkiego rodzaju ćwiczeniach. Całość torby możesz równomiernie obciążyć, dobierając wagę do swoich potrzeb.

Praktyczny i regulowany sprzęt treningowy: Możesz dostosować wagę każdego sandbagu do swoich potrzeb treningowych. Te napełniane worki pomogą Ci dostosować ciężar z którym chcesz ćwiczyć.

Wielofunkcyjne gumowe uchwyty: Na worku z materiału Oxford znajduje się sześć gumowych uchwytów umieszczonych w różnych miejscach, aby zapewnić Ci więcej sposobów na ćwiczenie i wygodny chwyt. Każdy z nich doskonale mieści się w dłoni a gumowy materiał zapewnia stabilny i komfortowy chwyt.

Ultra wytrzymały materiał: Torba wykonana została z wysokiej jakości tkaniny oxford, a dzięki temu zewnętrzna torba jest trwała i gwarantuje długą żywotność. Każdy z sześciu worków z piaskiem wykonany jest z odpornej na wodę i zużycie tkaniny z tworzywa sztucznego, dzięki czemu worki z piaskiem są nie do zdarcia.

 

Dane szczegółowe:

Kolor: żółty + czarny

Materiał: 1680D Oxford tkaniny + 500D PVC

Wymiary torby (po wypełnieniu): 60 x 23 x 23cm

Waga produktu: 1,5 kg

Rozmiar worków na obciążenie: 34,5 x 20 cm

Paczka z produktem zawiera:

1 x Torba do treningu

6 x worek na obciążenie

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski