Wczytuję dane...
Kod producenta: HY10071PI
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
347,00 PLN
Opis produktu

Toaletka dla dzieci z potrójnym lustrem i stołkiem

Uroczy zestawik stolika, lustra i krzesełka pozwala dzieciom w wieku od 3 do 7 lat przygotować się do swojego dnia lub wyjścia z domu, przeglądając się z każdej strony w potrójnym lustrze. Zaokrąglone rogi zapewniają bezpieczeństwo i uwalniają od ryzyka zadrapań. Zdejmując składane lustro, można przekształcić małą toaletkę w stolik dla dzieci do pisania lub odrabiania lekcji. Dodatkowo stolik jest wyposażony w zaczep który pozwala przymocować stół do ściany aby zapobiec przewróceniu. Dodatkowo antypoślizgowe podkładki zwiększają stabilność jeżeli nie zamocujesz blatu do ściany. Trzy-sekcyjne lustro jest w stanie wyraźnie odbić dziecięce twarze bez zniekształceń i pod kilkoma kątami jednocześnie. Lusterka boczne można złożyć na lusterko centralne, aby zaoszczędzić miejsce. Dodatkowo duży blat i praktyczna szuflada pozwalają dzieciom na przechowywanie przedmiotów. Codzienna konserwacja jest łatwa, a do czyszczenia wystarczy wilgotna ściereczka.

Trwała i solidna konstrukcja: Wykonana z wysokiej jakości płyty MDF i wspierana przez nogi z litego drewna sosnowego, ten zestaw 2-w-1 dziecięcej próżności ma wielką trwałość i stabilność. Dodatkowo, mocowanie zapobiegające przewróceniu umożliwia przymocować stół do ściany, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie. Antypoślizgowe nóżki zwiększają stabilność gdy stolik nie jest zaczepiony do ściany.

Zdejmowane lustro: Dzięki zdejmowanemu lustru, ten stolik do makijażu może być również używany jako stolik do pisania, odrabiania lekcji lub rysowania. Lustra po obu stronach można złożyć całkowicie na pół na lustro centralne, aby zaoszczędzić miejsce. Ponadto lustro o wysokiej jakości może odzwierciedlać wyraźne i prawdziwe obrazy.

Duża pojemność przechowywania: Oprócz przestronnego blatu, który pomieści różne przedmioty codziennego użytku, w stoliku jest również kompaktowa szuflada na prywatne przedmioty. W ten sposób dzieci mogą nauczyć się porządkować swoje rzeczy.

Idealny rozmiar dla małych dziewczynek: Ten zestaw jest odpowiednio dobrany do rozmiarów małych dziewczynek. Wymiary stołu: 60 x 30 x 95 cm (szer. x gł. x wys.), wymiary taboretu: 26 x 26 x 29 cm (szer. x gł. x wys.), nośność stołu: 30 kg, nośność taboretu: 50 kg.

Łatwy montaż i konserwacja: Dostarczony ze szczegółową instrukcją, ten zestawu stołu, lustra i krzesła jest prostu w montażu. Zaokrąglone rogi chronią delikatną skórę dziecka przed zadrapaniami. Ponadto lakierowana powierzchnia jest odporna na działanie wody i może być czyszczona miękką szmatką w celu codziennej konserwacji.

 

Dane szczegółowe

Kolor: różowy

Materiał: drewno sosnowe, MDF

Wymiary całkowite: 60 x 30 x 95 cm

Wymiary krzesła: 26 x 26 x 29 cm

Wymiary lustra środkowego: 28 x 22 cm

Wymiary lusterka bocznego: 26 x 8 cm

Wymiary szuflady: 24 x 20 x 4 cm

Nośność blatu: 30 kg

Udźwig taboretu: 50 kg

Waga: 8 kg

Paczka z produktem zawiera

1 x stolik

1 x lustro

1 x krzesło

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski