Wczytuję dane...
Kod producenta: HW56825
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
349,00 PLN
Opis produktu

Potykacz reklamowy – prosta, skuteczna reklama

Mnogość reklam i przekazów reklamowych na ulicach, szyldach, banerach i we wnętrzach powoduje, że wyróżnienie się z tłumu to dziś wielka sztuka i nie lada wyzwanie. Jednym z atrakcyjniejszych i wysoce skutecznych, a przy okazji niezwykle prostych i tanich sposobów na widoczność jest potykacz reklamowy. Podczas gdy większość reklam umieszczonych na wysokości linii wzroku i powyżej „krzyczy” do nas z góry, to rozwiązanie przemawia do przechodniów z poziomu trotuaru. Ustawiona na podłodze tablica fantastycznie przyciąga uwagę. Można się o nią wręcz „potknąć”, dlatego ustawiona przed wejściem do budynku, w holu czy sali jest tak efektywnym narzędziem skupiającym wzrok. 

Wielofunkcyjny potykacz kredowy dla handlu i usług

Jednym z najchętniej wybieranych stojaków reklamowych jest potykacz kredowy, najlepiej sprawdzający się w branżach, w których aktualna oferta ulega ciągłym zmianom. Łatwo ustawić go przed wejściem do budynku, obok stoiska czy w pomieszczeniu i równie prosto schować po zakończeniu pracy punktu usługowego, sklepu czy restauracji. Potykacz zewnętrzny dwustronny będzie idealny zarówno do wnętrz, jak i poza nie, a duża powierzchnia kredowa z przodu i tyłu umożliwi jeszcze lepszą ekspozycję oferty. Stojak można obracać, dzięki czemu uwydatnimy najaktualniejsze promocje i zwrócimy uwagę na zachęcające do zakupu ceny.

Dwustronny potykacz – mobilny i tani nośnik reklamowy 

Potykacz dwustronny z tablicą kredową do wielokrotnego zapisu, to stosunkowo niedroga forma reklamy o całkiem sporej skuteczności. Estetycznie wykonany, sporych rozmiarów stojak z drewna sosnowego oraz wysokiej jakości płyty MDF, to również produkt dość tani. Potykacz, którego treść zmieniać można wiele razy – i to nawet w ciągu jednego dnia – szybko się zwróci, efektywnie zwiększając sprzedaż. Ponieważ jest lekki, łatwo przestawiać go w dowolne miejsce o aktualnie największej marketingowej sile działania – podczas bankietu najlepiej sprawdzi się w okolicy bufetowej, prezentując atrakcyjne ceny, a jeśli ma informować i przyciągać klientów – dobrze będzie, gdy wystawimy go na zewnątrz, stawiając w okolicy wejścia do lokalu. 

Cechy

Przenośna tablica kredowa idealna do restauracji, sklepu, czy biura!

Stabilna bezpieczna konstrukcja - stojak wykonany jest z niezwykle wytrzymałego drewna sosnowego oraz wysokiej jakości płyty MDF, które zapewniają trwałość na lata

Odporna na warunki atmosferyczne - tablica jest odpowiednia zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego

Łatwy do przenoszenia - budowa szyldu w kształcie litery A sprawia, że jest on wyjątkowo łatwy do złożenia i przetransportowania oraz przechowywania

Dane szczegółowe

Dwustronna

Odporna na warunki atmosferyczne

Możliwość złożenia

Materiały: drewno sosnowe oraz wysokiej jakości płyta MDF

Kolor: czarny

Wymiary

Szerokość: 60 cm

Głębokość: 65 cm

Wysokość: 97 cm

Szerokość po złożeniu: 65 cm

Głębokość po złożeniu: 6 cm

Wysokość po złożeniu: 101 cm

Waga: 5 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski