Wczytuję dane...
Kod producenta: CM22865
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
219,99 PLN
Opis produktu

Sztuczna oszroniona choinka

Nasza sztuczna choinka bożonarodzeniowa zaoszczędzi ci kłopotu podczas świątecznych przygotowań. Oszroniona jodła stworzy magiczną atmosferę w twoim salonie, sklepie, centrum handlowym, na szkolnym korytarzu i w hotelowym lobby. Doskonałe, nietoksyczne i niepalne PVC to gwarancja wielu lat użytkowania i pięknego, naturalnego wyglądu. Montaż zajmie ci zaledwie chwilę: wystarczy połączyć sekcje pnia i rozprostować gałązki. W zestawie otrzymasz również stabilną, stalową podstawę. Po Świętach wygodnie przechowasz choinkę do kolejnego sezonu - to ekologiczna alternatywa dla drzewek wycinanych z plantacji. Kup ją już dziś i podaruj sobie bajkowe Boże Narodzenie!

Wysoka jakość: Nasz produkt wykonany jest z najlepszej jakości PVC, niepalnego, bezwonnego, nietoksycznego, bezpiecznego dla dzieci i alergików. Materiał odznacza się wyjątkową trwałością, dzięki czemu drzewko posłuży ci przez wiele sezonów. 

Magiczne święta: Perfekcyjna imitacja jodły stworzy bajkową atmosferę, a ozdoby świąteczne będą się na niej doskonale prezentować. 400 odgałęzień to mnóstwo miejsca na bombki i aniołki. A jeśli nie masz pomysłu na dekoracje, wystarczy skromny sznur lampek na oszronionych gałązkach.

Mocna stalowa podstawa: Składana, szeroka podstawa ze stali zapewnia drzewku całkowitą stabilność mimo jego znacznej wysokości. Stal zabezpieczona jest powłoką antykorozyjną - możesz nie obawiać się rdzy po latach użytkowania. 

Możliwość użytku wewnątrz i na zewnątrz: Zastosowane tworzywo odznacza się wysoką odpornością na działanie wilgoci, mrozu i promieni UV. Dzięki temu możesz ustawić choinkę przed domem bez obaw, że straci swój piękny wygląd. 

Łatwy montaż i demontaż: Innowacyjny system montażu pozwoli ci bez kłopotu złożyć drzewko w całość. Wystarczy połączyć sekcje pnia, osadzić je w podstawie i rozprostować gałązki. Już po chwili w twoim salonie stanie perfekcyjna oszroniona jodła. 

Dane szczegółowe:

Materiały: PVC, stal

Wysokość: 140 cm

Średnica: 70 cm

Liczba odgałęzień: 400

Waga: 3,4 kg

Opakowanie zawiera: 

  • 1 x Sztuczna choinka
  • 1 x Stalowa podstawa
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski