Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327442BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
383,00 PLN
Opis produktu

Sztaluga dla dzieci z tacą 3w1

Masz w domu małego artystę? Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało kreatywność i miało wyznaczone miejsce do zabawy kredkami, farbami, markerami i kredą? Dobrym pomysłem będzie sztaluga malarska dla dzieci! To wolnostojąca, dwustronna konstrukcja, dzięki której Twoja pociecha poczuje się jak prawdziwy malarz. Co więcej, pozwala ona na jednoczesną zabawę dwóch osób. Dlatego sztalugi dla dzieci są świetnym wyborem np. dla rodzeństwa. Sprawdzą się również w przedszkolu, sali zabaw lub innym miejscu przeznaczonym dla najmłodszych.

Sztaluga dla dziecka, czyli rozwijaj duszę artysty!

Funkcjonalna sztaluga dla dziecka to prawdziwe centrum kreatywności. W naszej ofercie znajdziesz model, który pozwoli Twojemu maluchowi rozwijać się w wielu artystycznych dziedzinach. Z jednej strony znajdziesz tablicę czarną – do pisania kredą – a z drugiej białą suchościeralną, na której można rysować markerami. W zestawie znajduje się ponadto rolka papieru. Dzięki temu sztalugi dziecięce mogą też służyć do tworzenia dzieł malowanych czy rysowanych kredkami. Dołączone do zestawu magnesy pozwolą łatwo przymocować papier do tablicy, tak aby się nie przesuwał. Wymiary tablic zapewniają duże pole do tworzenia. Z każdej strony pod nimi znajdziesz tace, na których zmieszczą się wszystkie używane podczas malowania przybory. Sztaluga dla dzieci ma również dodatkowe dwie półki umieszczone niżej, gdzie schowasz ich jeszcze więcej!

Sztaluga malarska dla dzieci to nie tylko funkcjonalna, ale i bezpieczna konstrukcja. Wykonano ją z trwałej i solidnej płyty MDF. Całość jest stabilna i bezpieczna. Pamiętaj, że ten produkt to coś więcej niż sztaluga dla dzieci. Cena nie odzwierciedla tego, do jak wielu zabaw może być wykorzystany. Ten zestaw to nie tylko dwie różne tablice plus papier do rysowania, ale również magnesy, 2 pojemniki na przybory i 2 kubki na farbę zapobiegające rozbryzgom i kapaniu. Chcesz kupić sztalugi tanio, zapewniając dziecku najlepszą zabawę? Złóż zamówienie w Costway!

Cechy

Nasza sztaluga to idealny prezent dla Twoich małych artystów! Dzięki czarno-białej tablicy Twoje dzieci mogą rysować z przyjaciółmi. Dwie tace na dole są idealne do umieszczenia wszystkich akcesoriów, aby zawsze mieć je pod ręką.

Sztaluga 3w1: drewniana sztaluga dla dzieci zawiera 2 tablice i rolkę papieru. Na czarnej tablicy można pisać kredą, a na białej tablicy markerami. Papier można przymocować 2 koralikami magnetycznymi, aby mieć więcej miejsca na rysowanie.

Dużo miejsca: pod deską znajdują się 2 tace do przechowywania i łatwego przenoszenia wszystkich akcesoriów. Dodatkowo posiada 2 półki, dzięki którym wszystkie przedmioty używane przez dzieci są uporządkowane.

Bezpieczny materiał i stabilna konstrukcja: wykonana z MDF sztaluga dla dzieci jest przyjazna dla środowiska, mocna i trwała. Zaokrąglone rogi chronią dzieci przed zarysowaniami. Dodatkowo trójkątna powierzchnia zapewnia dobrą stabilność.

Idealna na prezent: ta sztaluga to idealny prezent dla dzieci powyżej 3 lat. Rozwija zainteresowanie dzieci malarstwem, pobudzając wyobraźnię i kreatywność.

Wiele akcesoriów i łatwy montaż: nasza sztaluga zawiera 1 rolkę papieru, 2 koraliki magnetyczne, 2 pudełka na chusteczki do umieszczenia różnych akcesoriów oraz 2 kubki zapobiegające spadaniu farby, które są łatwe do czyszczenia. Ponadto sztalugę można szybko zmontować, postępując zgodnie z jasnymi i szczegółowymi instrukcjami.

Dane techniczne:

Kolor: zielony
Wymiary tablicy: 47 x 38,5 cm
Wymiary: 59 x 50 x 117 cm

Paczka zawiera:

Sztaluga dla dzieci
2 koraliki magnetyczne
2 kubki z farbą
2 pudełka
1 x instrukcja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski