Wczytuję dane...
Kod producenta: ‎‎PV10007WH
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
644,00 PLN
Opis produktu

Szafka z drzwiczkami i miejscem na kuwetę lub legowisko dla kota

Nasza szafka zapewnia dużą przestrzeń dla większości kuwet i tym bardziej dla samych kotków. Szafka to nie tylko bezpieczne, zamknięte i prywatne miejsce dla Twojego uroczego kota, ale także miejsce na kuwetę i akcesoria pomagając utrzymać czystość w okolicy. Duża półka i boczne przegródki mogą służyć do przechowywania takich akcesoriów jak odświeżacz powietrza, neutralizator zapachu, żwirek itp. Dodatkowo w zestawie znajduje się regulowana i wyjmowana przegroda, która pozwala zmienić układ wnętrza, aby stworzyć wydzieloną przestrzeń do przechowywania kuwety, szufelek lub innych przyborów dla kotów. Ta elegancko stylizowana szafka może być doskonałym dodatkiem do salonu, sypialni, łazienki, przedpokoju i nie tylko.

Wielofunkcyjna konstrukcja: Ta wszechstronna szafka dla kota może być używana jako obudowa do ukrycia kociej kuwety lub jako domek dla kota, zapewniając ciepłe i bezpieczne miejsce do spania i zabawy. Dodatkowo może służyć jako szafka nocna, stolik boczny, stolik wejściowy i inne.

Duża pojemność: Nasz domek dla kota został zaprojektowany z przestronną półką, która zapewnia dużo miejsca do przechowywania dekoracji, książek lub materiałów dla kota, można też dodać poduszki, aby stworzyć wygodną przestrzeń do odpoczynku. Ponadto, boczne przegródki przydadzą się do przechowywania karmy dla kotów, szufelek, worków na śmieci, czasopism i innych.

Funkcjonalna przegroda i wejścia boczne: Projekt z funkcjonalną przegrodą, która może być przesunięta w lewo lub w prawo i może być również usunięta, aby stworzyć otwarte miejsce. Dodatkowo kuweta dla kota posiada 2 wejścia, które umożliwiają kotom sprawne wejście i wyjście, zapewniając przy tym cyrkulację powietrza.

Duża przestrzeń: Szafka dla kota może pomieścić większość kuwet i ograniczyć rozprzestrzenianie się tym samym nieprzyjemnych zapachów, utrzymując pomieszczenie w czystości i porządku.

Trwały i łatwy w montażu materiał: Wykonana z zagęszczonej płyty MDF z wodoodporną farbą NC, która jest trwała, odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia. Dodatkowo, dzięki szczegółowej instrukcji i prostym ilustracjom, szafka jest łatwa w montażu.

Dane szczegółowe:

Kolor: Biały

Materiał: MDF

Wymiary całkowite: 75 x 54 x 52 cm (szer. x gł. x wys.)

Wymiary przestrzeni wewnętrznej: 70 x 52 x 42 cm (szer. x gł. x wys.)

Wymiary przegródek: 49,5 x 34,5 x 12 cm (szer. x gł. x wys.)

Wymiary budki dla kota: 20 x 23,5 cm (szer. x głęb.)

Nośność blatu: 30 kg

Udźwig blatu dolnego: 30 kg

Nośność półek: 10 kg

Waga: 18,5 kg

Zawiera:

1 x szafka dla kotów

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski