Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66707
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
405,00 PLN
Opis produktu

Szafka RTV z drzwiami i przegrodam

Nasza szafka przystosowana jest do użytku w salonie, sypialni, kuchni lub biurze. Może służyć nie tylko jako szafka do przechowywania, ale także jako komoda telewizyjna. 6 przegród o różnej wielkości daje wiele możliwości przechowywania przedmiotów lub dekoracji. Elegancki i asymetryczny design pasuje do wszelkiego rodzaju stylów dekoracyjnych i dodaje elegancji pomieszczeniu.

Doskonała organizacja przestrzeni: Nasza szafka oferuje 3 różne opcje przechowywania. Przedmioty można przechowywać w schowkach za drzwiczkami lub w otwartych przegródkach, a także umieścić dekoracje na powierzchni.

Wysokiej jakości materiał i solidna konstrukcja: Wykonanie z wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych zapewnia znakomitą trwałość i wytrzymałość. 4 mocne nóżki zapewniają nie tylko stabilność, ale także idealną wysokość szafki.

Estetyczny design: Nasza szafka wyposażona została w 6 przedziałów, które różnią się rozmiarem i kształtem. Jej nowoczesny design sprawia, że pasuje do różnych stylów dekoracyjnych pomieszczeń. 3 schowki zakryte zostały drewnianymi drzwiczkami.

Przystosowana do wszechstronnego zastosowania: Szafka doskonale sprawdza się do przechowywania rzeczy osobistych oraz dekoracji. Na jej powierzchni można również ustawić telewizor i przekształcić ją w centrum multimedialne. Doskonale sprawdzi się umieszczona w salonie, sypialni, kuchni lub biurze.

Prosty montaż: Całkowite wymiary szafki wynoszą 101,5 cm x 33 cm x 76 cm, a waga netto 21,4 kg. Dzięki dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji oraz wszystkim niezbędnym akcesoriom montaż szafki jest prosty i szybki.

Dane szczegółowe:

Kolor: biały i brązowy

Materiał: drewno i MDF

Całkowity rozmiar: 101,5 x 33 x 77,5 cm (dł. x szer. x wys. )

Waga: 21,4 kg

Maksymalny udźwig powierzchni: 13,5 kg

Maksymalny udźwig przegrody: 4,5 kg

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x szafka

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski