Wczytuję dane...
Kod producenta: HW51149BK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
424,00 PLN
Opis produktu

Szafka na wino – czarna lita sosna

Szafka na wino czarna wykonana z sosnowego, litego drewna to elegancki dodatek do wnętrza dla każdego wielbiciela szlachetnych trunków. Kolekcjonerzy filmów na DVD potrzebują stojaków na płyty, bibliofile regałów na książki, a każdy szanujący się winiarz nie może się obyć bez stojaka na wino. Czarny mebel jest wyjątkowo stylowy i świetnie wygląda wypełniony butelkami czerwonego, różowego i białego trunku.

To prawdziwa sztuka wyczuć, które młode wino po dłuższym czasie nabierze wyjątkowego smaku. Niektóre roczniki potrzebują nawet kilkunastu lat na dojrzewanie do pełni aromatu. Nie podpowiemy jak wybierać szczepy i roczniki, ale wiemy, gdzie przechowywać wino, aby delikatne szkło się nie potłukło, a trunek nabierał mocy. Na widok tej szafki na wino i kieliszki korki szampana strzelają!

Szafka na 20 butelek szlachetnego trunku i kieliszki

Kolekcja 20 butelek może być chlubą każdego pana i pani domu, gdy cały zbiór prezentuje się jednocześnie na czarnym stojaku. Na wino przeznaczono bowiem 5 rzędów po 4 półki na każdym oraz górną część na kieliszki i karafki lub dekantery. Czym wypełnić ten piękny i stylowy mebel pozostawiamy amatorom mocniejszych trunków? Z pewnością wśród naszych klientów są również takie osoby, które znają się na winiarstwie i same przygotowują nalewki i wina owocowe. Kraftowe nalewki z aronii, wiśni lub malin nie mają sobie równych! Szafka na wino oraz inne trunki i kieliszki to uhonorowanie życiowej pasji.

Stojak na wino w prezencie

Przygotowanie wina z owoców głogu, porzeczek czy czarnego bzu wymaga nie lada umiejętności, które zdobywa się podczas lat doświadczenia. Czapki z głów dla każdego, kto to potrafi! Elegancki, czarny stojak na wino w prezencie na pewno sprawi radość komuś, kto zajmuje się winem amatorsko i pieczołowicie napełnia każdą butelkę aromatycznym napojem. 

Dokładne parametry techniczne i wymiary produktu sprawdzisz w opisie poniżej. Szafka jest przeznaczona do samodzielnego montażu. Dostawa gratis pod wskazany adres!

Cechy

Zorganizuj i wyeksponuj swoją kolekcję wina!

Odpowiednia organizacja - 20 półeczek na butelki pozwala na klasyfikację wina według typów, dat czy miejsca produkcji

Dedykowane miejsce na kieliszki - w górnej części szafki znajdują się specjalne wyżłobienia na kieliszki, które nie tylko pomagają zaoszczędzić miejsce, ale też stanowią ciekawą aranżację

Wysokiej jakości materiały - szafka została wykonana z najwyższej jakości drewna sosnowego, dzięki czemu zapewnia niezrównaną wytrzymałość, stabilność i trwałość

Łatwość montażu - szafka jest bardzo prosta w montażu. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zostały dołączone do zestawu

Dane szczegółowe

Wymagany montaż

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: czarny

Wymiary

Szerokość: 42 cm

Głębokość: 24.5 cm

Wysokość: 96 cm

Waga: 7.7 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski