Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327781
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
138,00 PLN
Opis produktu

Stół z klockami do ćwiczeń i zabawy dla dzieci 2w1

Ten stół do ćwiczeń 2 w 1 dla dzieci pobudza ich kreatywność i towarzyszy im w ich rozwoju. Dzięki dwustronnej powierzchni stół ten może służyć do rysowania i zabawy klockami.

Gładka strona doskonale nadaje się do malowania, jedzenia i pisania, a druga do budowania konstrukcji z klocków. Dzieci mogą przechowywać klocki i zabawki w ukrytym schowku i bocznym pudełku. To doskonały prezent dla chłopców i dziewczynek powyżej 3 roku życia.

Wszechstronna konstrukcja 2w1: stół do ćwiczeń dla dzieci ma dwustronną powierzchnię, która zamienia się w stół lub biurko.

Idealna wysokość stolika ułatwia dzieciom siedzenie prosto i zapewnia maksymalny komfort podczas zabawy.

SZCZEGÓŁY ZABEZPIECZAJĄCE DZIECI: wykonany z bezpiecznego PP i ABS, co stwarza bezpieczne środowisko do zabawy dla dzieci. Dodatkowo zaokrąglone rogi zapobiegają przypadkowemu zranieniu.

Stolik jest bardzo lekki, dzięki czemu dzieci mogą go przenosić w dowolne miejsce.

Dużo miejsca do zabawy: dzięki dwustronnej powierzchni dzieci mogą jeść, rysować i bawić się klockami - wszystko na jednym stoliku!

Boczne pudełka do przechowywania zabawek i utrzymywania czystości w pomieszczeniu są bardzo pojemne. Ukryte przegródki pod blatem dodają jeszcze więcej miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów.

Łatwość czyszczenia i montażu: wszystkie niezbędne akcesoria i szczegółowe instrukcje znajdują się w opakowaniu - wystarczy przykręcić 4 nogi do stołu. Dzięki wodoodpornej i gładkiej powierzchni stół można łatwo czyścić wilgotną szmatką.

IDEALNY PREZENT DLA DZIECI: Stół z 67 klocków to idealny prezent na różne okazje, takie jak urodziny, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Dzień Dziecka i inne święta. Nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo swoich dzieci dzięki bezpiecznym i wysokiej jakości klockom oraz użytym materiałom.

ZALETY STOLIKA DO ĆWICZEŃ I ZABAWY DLA DZIECI:

  • Dwustronna powierzchnia dostosowująca się do różnych potrzeb
  • Długopis z gumką ułatwiający wykonywanie projektów DIY
  • Idealna wysokość dla dzieci do wygodnej zabawy klockami
  • Rowki po obu stronach powierzchni ułatwiają przewracanie

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Kolor: patrz zdjęcie
Materiał: PP, ABS
Wymiary stołu: 48 x 26 x 29,5 cm
Głębokość stołu: 5 cm
Waga netto: 1,18 kg
Nośność stołu: 100 kg
Wskazany wiek: +3 lata

Paczka zawiera:
1x stół z klockami
1x opakowanie z klockami
1x instrukcja
1x długopis

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski