Wczytuję dane...
Kod producenta: BB5640GR
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
139,99 PLN
Opis produktu

Stołek dziecięcy ze stopniem

Nasz dziecięcy stołek jest idealnym przyborem do samodzielnego wspinania się na trudnodostępne miejsca. Można go w prosty sposób przekształcić w krzesło, co pozwala na wszechstronne użytkowanie. Jego dwupoziomowa konstrukcja jest odpowiednia dla dzieci w różnym wieku. Wyposażony został w wygodne podłokietniki i antypoślizgową powierzchnię schodków, umożliwiając maluszkowi samodzielną wspinaczkę. 

Trójkątna konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność oraz maksymalny udźwig do 50 kg. Pozbawiony toksyn materiał HDPE i zaokrąglone rogi sprawiają, że całość jest bezpieczna do zabawy i wspinaczki. Antypoślizgowe podkładki na nóżkach chronią podłogę przed zarysowaniem i zwiększają stabilność. Prosty proces montażu oszczędza czas i energię.

Wszechstronne zastosowanie: Nasz stołek dla dzieci może pomóc dziecku sięgnąć do umywalki i blatu, aby umyć zęby i ręce. Może być również używany jako siedzenie. Wspiera on rozwój samodzielności.

Dwa poziomy i bezpieczne podłokietniki: Dwupoziomowe schodki pozwalają na dostęp do trudno dostępnych miejsc. Podwyższone podłokietniki po obu stronach ułatwiają dzieciom wchodzenie. Stabilna trójkątna konstrukcja zapewnia doskonały udźwig wynoszący 50 kg.

Antypoślizgowa i bezpieczna powierzchnia: Antypoślizgowa powierzchnia zwiększa tarcie pod stopami oraz zapobiega przypadkowym upadkom podczas wchodzenia na górę. Nakładki na nóżkach zapewniają znakomitą stabilność i odporność na przypadkowe przewrócenie. Dzięki tym cechom doskonale sprawdzi się w salonie lub w łazience.

Wysokiej jakości materiał i zaokrąglone rogi: Wysokiej jakości oraz przyjazny dla środowiska materiał HDPE, zapewnia znakomite bezpieczeństwo oraz wytrzymałość na lata użytkowania. 

Prosty montaż i wygodne przemieszczanie: Dzięki szczegółowej instrukcji dołączonej do opakowania, stołek można prosto złożyć w krótkim czasie. Jego niewielka waga wynosząca 2,5 kg ułatwia przenoszenie w dowolne miejsce.

 

Dane szczegółowe:

Kolor: Szary

Materiał: HDPE

Wymiary produktu: 44 x 39,5 x 61 cm

Waga: 2,5 kg

Maksymalny udźwig: 50 kg

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x stołek dla dzieci

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski