Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66525BK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
571,00 PLN
Opis produktu

Nasze słupki stworzone zostały z myślą o wyzwaniach związanych z organizacją wszelkich imprez. Mogą zostać umieszczone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, aby bezpiecznie kontrolować ruch tłumu, kierować ruchem pieszych lub chronić zamknięty obszar podczas prac budowlanych lub porządkowych. 4 adaptery na górze słupków pozwalają na zamocowanie taśmy z dowolnego kierunku. Doskonale sprawdzą się one w takich miejscach jak lotniska, hotele, banki, muzea oraz inne miejsca. Do montażu nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia.

Praktyczne słupki odgradzające z czarną taśmą

Ustawienie słupków z taśmą umożliwia podzielenie przestrzeni, wytyczenie właściwej drogi lub kierunku kolejki. Pozwala także zabezpieczyć obszary, do których osoby postronne nie powinny mieć dostępu lub stanowi cenną wskazówkę i ułatwia poruszanie się na terenie targów czy innych wydarzeń. Rozwiązań, w których słupki z linami staną na wysokości zadania, mogą być setki! Warto mieć własny zestaw pod ręką. Z tego wszechstronnego rozwiązania korzystają instytucje, duże i małe firmy, pensjonaty i hotele oraz organizatorzy imprez, szkoleń czy targów. Słupki odgradzające z linami dostępne w sklepie Costway zwracają uwagę estetyką wykonania — taki detal pozytywnie wpływa na wizerunek i łatwo dostosowuje się do różnych przestrzeni. Słupki są wyposażone w czterokierunkowe głowice oraz niemal dwumetrowej długości taśmy w czerwonym kolorze, które umożliwiają łączenie słupków w różnych konfiguracjach. Dzięki temu z łatwością dostosujemy układ słupków do konkretnych potrzeb danego miejsca, a wyznaczony podział przestrzeni będzie jasny i dobrze widoczny dla użytkowników. Słupki odgradzające zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a odpowiednio dociążona, antypoślizgowa podstawa zapewnia bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji. Zastosowane materiały sprawiają, że słupki z taśmą są odporne na warunki atmosferyczne.

Cechy

4 Opcje połączeń: Adapter na górze słupków pozwala na zamocowanie pasa z dowolnego kierunku. Pozwala to na stworzenie dwóch osobnych sekcji, oraz odgrodzenia przestrzeni podczas imprez z dużą ilością osób. Doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak galerie, kina, restauracje, sklepy itp.

Rozwijana taśma: Każda z taśm nylonowych o szerokości 5 cm może być rozwinięta aż do 1,9 m, co pozwala dowolnie dostosować odległość między dwoma słupkami. Zwija się ona automatycznie po odblokowaniu, umożliwiając powolny i bezpieczny powrót pasa.

Automatyczny mechanizm blokujący: Mechanizm blokujący na każdym słupku służy zwolnieniu taśmy lub zablokowaniu jej na określonej długości. Pozwala to na tworzenie odgrodzonej przestrzeni według najróżniejszego zapotrzebowania.

Podstawa wypełniana wodą lub piaskiem: Szeroka podstawa zapewnia doskonałą stabilność słupków podczas nacisku siły zewnętrznej lub silnego wiatru. Wykonana została ona z kompozytowej powłoki, która podlega odkształceniom. Ponadto gumowe podkładki umieszczone na spodzie zapobiegają ślizganiu się i chronią podłogę.

Prosty montaż: W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria. Do produktu dołączona została szczegółowa instrukcja która ułatwia i przyśpiesza montaż.

Dane szczegółowe

Materiał: PE
Kolor: Czarny
Wymiary stojaka: 35 x 35 x 91cm
Długość pasa: 190 cm
Waga produktu: 6,95 kg

Opakowanie z produktem zawiera:

6 x Stojak
1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski