Wczytuję dane...
Kod producenta: SP37206
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
800,00 PLN
Opis produktu

Składany wózek golfowy na 4 kółkach z regulowanym uchwytem

Nasz składany wózek golfowy pozwala na łatwy transport nawet w najmniejszym bagażniku samochodowym. Solidna stalowa konstrukcja zapewnia duży udźwig oraz trwałość. Ergonomiczna budowa sprawia, że łatwo się go prowadzi i steruje. Ponadto posiada mnóstwo miejsca do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów. Uchwyt na parasol jest szczególnie przydatny w gorące lub deszczowe dni, a elastyczne i wytrzymałe kółka sprawiają, że sprawdzi się na wszelkiego rodzaju terenie.


Składana konstrukcja oraz łatwy transport: Nasz wózek golfowy może zostać w prosty sposób złożony do kompaktowych rozmiarów (66 x 40,5 x 30,5 cm), a jego waga wynosi jedynie 7,3 kg. Dodatkowo koła mogą zostać łatwo zdemontowane, ułatwiając transport.

Praktyczność oraz trwałość: Wykonany został z konstrukcji aluminiowej oraz materiału PP. Koła pokryte zostały warstwą ochronną z materiału EVA 4 co zapewnia dobre rozprowadzenie ciężaru i w efekcie zwiększenie stabilności na wszelkiego rodzajach terach. Ponadto, dzięki regulowanym paskom można przymocować go do każdej torby golfowej, a wysokość uchwytu można regulować dostosowując go do każdej pozycji.

 Przemieszczanie oraz przechowywanie: Duże 10,5-calowe tylne oraz 9,5-calowe przednie koła z materiału PP zapewniają równowagę oraz dużą mobilność na polu golfowym. Gdy wózek nie jest w drodze, może zostać łatwo zablokowany w miejscu dzięki specjalnemu hamulcowi.Specyfikacja:

Kolor: czarny i czerwony

Materiał: Aluminium + kółka z materiału PP z osłoną EVA

Wymiary po złożeniu: 66 x 40,5 x 30,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Rozmiar przedniego koła: 24 cm

Rozmiar tylnego koła: ok. 26,5 cm

Waga: 7,3 kg

 

Paczka z produktem zawiera:

1 x Wózek golfowy

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski