Wczytuję dane...
Kod producenta: HW60337WH
Wysyłka w: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
169,00 PLN
Opis produktu

Składany stół ścienny

W każdej kuchni przydaje się choćby niewielki stół. Paradoksalnie taki mebel najbardziej użyteczny jest w małych mieszkaniach, czyli tam, gdzie na stół kuchenny brakuje miejsca. Dlaczego? Blat w ciasnej kuchni przeważnie jest nieznacznie większy od deski do krojenia. Aby przygotować świąteczne wypieki lub kolację dla gości, potrzebna jest dodatkowa powierzchnia robocza. Gdy każdy z domowników musi w skupieniu zająć się swoimi sprawami, stolik kuchenny okazuje się niezbędnym miejscem do pracy czy nauki. To zwykle także najwygodniejsze miejsce na wypicie porannej kawy i zjedzenie szybkiego śniadania.

Idealnym rozwiązaniem w przypadku małych kuchni jest stół składany przymocowany do ściany. Nieużywany, nie zajmuje cennej przestrzeni. W każdej chwili można go jednak szybko i sprawnie rozłożyć. Składany stolik kuchenny ma wszystkie walory klasycznego mebla na nogach. W 2-3 osoby można wygodnie zasiąść przy nim do posiłku albo gier planszowych. Stabilna, solidna konstrukcja, którą charakteryzuje się składany stół kuchenny, pozwala na wykonywanie precyzyjnych prac. Nośność mebla to nawet 20 kg, więc może też posłużyć np. do wypakowania ciężkich zakupów.

Składane stoliki kuchenne można wykorzystać nie tylko w kuchni. To uniwersalne meble, przydatne wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń użytkowa. W związku ze swoją prostą formą oferowany model dobrze prezentuje się w sypialni czy salonie. Sprawdza się też we wnętrzu biura albo w poczekalni gabinetu lekarskiego. Konstrukcja mebla pozwala na jego połowiczne rozłożenie. Dzięki temu składany stół do kuchni może pełnić funkcję poręcznej półki, którą w każdej chwili da się przekształcić w wygodny blat.

Dane szczegółowe

Maksymalne obciążenie: 20 kg

Materiały: płyta MDF, drewno sosnowe

Kolor: biały

Montaż: wymagany

Wymiary

Po rozłożeniu

  • Szerokość: 80 cm
  • Głębokość: 60 cm
  • Wysokość: 45 cm

Przed rozłożeniem

  • Szerokość: 80 cm
  • Głębokość: 7 cm
  • Wysokość: 55 cm

Waga: 9 kg

Opinie Klientów
Polecamy
Wysyłka do 48h
Program lojalnościowy
Zawsze darmowa dostawa
Zwrot do 14 dni