Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70428
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Składany stół cateringowy z regulacją wysokości

122 x 61 x 46/60/74 cm

Czy potrzebujesz wielofunkcyjnego stołu do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz? Ten składany stół z uchwytem jest idealny dla Ciebie. Mieści się w bagażniku samochodu, zajmuje niewiele miejsca i doskonale nadaje się na pikniki z przyjaciółmi lub do aktywności na które nie mamy stałego miejsca w naszym domu. Nie wymaga montażu, jest łatwy w obsłudze, a teleskopowe nogi umożliwiają regulację wysokości w zakresie 46, 60 i 74 cm. Wykonany z bezpiecznego HDPE i wyposażony w malowaną proszkowo stalową ramę, a dzięki tym materiałom jest bardzo trwały. Specjalna struktura tworzywa z którego zrobiony jest blat sprawia, że nacisk jest rozproszony, stół waży przy tym mniej, a utrzymuje aż do 150 kg.

Łatwe przenoszenie i przechowywanie: Stół nie wymaga montażu, wystarczy rozłożenie połówek i nóg aby był w pełni gotowy do użycia. Po złożeniu jest kompaktowy i zajmuje niewiele miejsca podczas transportu, mieści się w ciasnych miejscach jak bagażnik, za szafą lub pod łóżkiem. Można go też łatwo przenosić za pomocą uchwytu.

Regulowana wysokość Teleskopowe nogi można regulować na 3 wysokościach, aby stół odpowiadał naszym różnym potrzebom. Wysokość 46 cm jest idealna jako stolik kawowy, 60 cm jako stolik dziecięcy i 74 cm jako zwykły stolik. W ten sposób cała rodzina będzie miała do dyspozycji stół na odpowiedniej wysokości.

Bardzo stabilna konstrukcja metalowa: Rama stołu jest wykonana ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo co zapewnia trwałość całej konstrukcji. Posiada również podpórkę zwiększającą stabilność i antypoślizgowe podkładki na spodzie zapobiegające rysowaniu podłogi i ślizganiu się stołu.

Trwały blat o zaawansowanej konstrukcji: Blat jest wykonany z wysokiej jakości HDPE i jego płaska powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Tworzywo po wewnętrznej stronie ma specjalną strukturę która zarazem zmniejsza wagę stołu i zapewnia mu pełną wytrzymałość.

Uniwersalność: Ten składany stół może być używany przy różnych okazjach, tak wewnątrz domu jak i na świeżym powietrzu. W domu mogą używać go dzieci podczas zabawy i rysowania, dorośli podczas pracy czy spędzania wolnego czasu (układanie puzzli, sklejanie modeli, grania w gry planszowe), posłuży też skutecznie za stolik z jedzeniem na imprezie itp. Może być również stołem piknikowym lub stołem kempingowym.

Dane szczegółowe

Kolor: biały, srebrny

Materiał: HDPE, stal

Wymiary: 122 x 61 x 46/60/74 cm

Waga: 9 kg

Udźwig: 150 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski