Wczytuję dane...
Kod producenta: TW10010BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
311,00 PLN
Opis produktu

Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami

Nasza składana trampolina to doskonały sprzęt do ćwiczeń fitness. Regulowany w 4 poziomach wysokości uchwyt jest odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Można jej używać do wykonywania takich ćwiczeń jak podskoki, rozciąganie, przysiady oraz joga. Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji i wytrzymałej macie do skakania z materiału PP, całość jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 150 kg. Dodatkowo na każdej nóżce znajduje się  antypoślizgowa podkładka, które zapobiegają niepożądanemu przemieszczaniu się trampoliny podczas jej użytkowania.

Składana i przenośna konstrukcja: Dzięki średnicy 101 cm trampolina ta oferuje dużo przestrzeni do skakania dla dzieci i dorosłych. Można ją również szybko złożyć, a następnie łatwo przetransportować lub schować w celu zaoszczędzenia miejsca.

4-poziomowy regulowany uchwyt: Rączka naszej trampoliny może być regulowana na 4 różnych wysokościach (102 cm/110 cm/118 cm/126 cm) w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Jej rączka została pokryta pianką, co zapewnia komfortowy uchwyt.

2 taśmy oporowe: Trampolina jest dostarczana z 2 opaskami oporowymi, które urozmaicają ćwiczenia. Dzięki temu doskonale nadaje się do kształtowania ciała, zwiększania równowagi i siły mięśni, oraz do ćwiczenia jogi i rozciągania.

Bezpieczna i solidna konstrukcja: Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji i wytrzymałej macie do skakania z materiału PP, całość jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 150 kg. Ponadto 6 mocnych nóżek z antypoślizgowymi nakładkami oraz osłona bezpieczeństwa z tkaniny Oxford zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Prosty montaż i wszechstronne zastosowanie: Dzięki dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji, montaż jest szybki i prosty. Na naszej trampolinie mogą się bawić zarówno dzieci, jak i dorośli. Można z niej korzystać w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz. Doskonale sprawdzi się ona umieszczona w salonie, sypialni, ogrodzie, na podwórku lub w innych miejscach.

Dane szczegółowe

Kolor: ciemnoniebieski
Materiał: Stal, PP, tkanina Oxford, pianka
Wymiary całkowite: 101 x 101 x 107,5-130,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Regulowana wysokość uchwytu: 102/110/118/126 cm
Średnica przestrzeni do skakania: 76 cm
Wysokość od podłoża: 28 cm
Długość taśmy oporowej: 107 cm
Maksymalny udźwig: 150 kg
Waga netto: 7,5 kg

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x trampolina z gumami bungee
2 x taśmy oporowe
1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski