Wczytuję dane...
Kod producenta: SP35624
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
410,00 PLN
Opis produktu

Ławka treningowa do brzuszków i fitness

Ta składana maszyna do ćwiczeń to idealne rozwiązanie do treningu brzucha i innych części ciała. Oferuje wszechstronny trening i wzmacnia mięśnie całego ciała, takie jak mięśnie rąk, nóg, pleców i pośladków. W zestawie znajdują się 4 elastyczne zaślepki, które zapobiegają poślizgom i zmniejszają hałas podczas użytkowania. Dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa dołączyliśmy nakładki pokryte pianką. Zapewniają lepszy chwyt i chronią kolana i łokcie podczas używania przyrządu. Ponadto 4 poziomy oporu pozwalają dostosować ćwiczenia od celu i poziomu zaawansowania użytkowników - tak początkujący jak i profesjonaliści znajdą wiele zastosowań dla naszej ławeczki treningowej.

Ćwiczenia mięśni posturalnych i mięśni brzucha: Wszechstronny przyrząd pozwala na rozwój różnych grup mięśni za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Z jego pomocą ukształtujesz swoje ciało, a szczególnie mięśnie brzucha, core, wzmocnisz ręce i nogi oraz nadasz kształt pośladkom.

Trwała żelazna rama: Ławeczka składa się z metalowej ramy, która gwarantuje długoletnią wytrzymałość. Całość utrzymuje do 100 kg obciążenia i jest odpowiednia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Trwały materiał zapewnia bezpieczeństwo użytkowania podczas treningu.

4 poziomy oporu: Wyznacz cel, określ swoje możliwości i wybierz odpowiedni poziom oporu! Jeżeli jesteś początkujący, możesz zacząć od najniższego i stopniowo zwiększać intensywność wraz z rozwojem swoich mięśni. Ławka jest idealna dla początkujących i profesjonalistów niezależnie od wzrostu.

Ekran LCD i składana rama: Wyświetlacz LCD na uchwycie pokazuje czas, kalorie i prędkość, dzięki czemu możesz monitorować swoje postępy i kondycję. Dodatkowo narzędzie to może być złożone, gdy nie jest używane, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca.

Wygodna konstrukcja: Dla wygodnego i bezpiecznego treningu, ta ławka posiada 6 podkładek pokrytych pianką, dzięki czemu zarówno Twoje łokcie, jak i kolana będą chronione podczas ćwiczeń. Dodatkowo uchwyty są wygodne do trzymania i zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo. 4 antypoślizgowe podkładki na spodzie zwiększają stabilność i chronią podłogę przed zarysowaniami.


Dane szczegółowe

Materiał: żelazo, plastik, pianka

Rozmiar produktu: (93-145) x 56 x (42-86) cm

Wymiary po złożeniu: 130 x 55 x 16 cm

Udźwig: 100 kg

Waga: 9 kg

 

Opakowanie zawiera:

1 x Ławka treningowa

1 x Instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski