Wczytuję dane...
Kod producenta: OP70474
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
156,00 PLN
Opis produktu

Składane krzesło myśliwskie / wędkarskie

Szukasz krzesła myśliwskiego lub wędkarskiego? W takim razie nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Wykonane z żelazną ramą, zapewnia doskonałe podparcie. Oddychająca tkanina 600D Oxford i wodoodporna tkanina siatkowa wytrzymują bezproblemowo warunki atmosferyczne. Rozkładanie krzesełka jest błyskawiczne i łatwe, a po złożeniu przechowywanie wymaga niewiele miejsca. Różne kieszenie są przydatne do przechowywania butelek z wodą i innych przedmiotów osobistych. Krzesło jest idealne do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie, piknik, łowienie ryb, polowanie itp. Dzięki regulowanym paskom można je łatwo przenosić.

Trwała żelazna rama: Krzesło myśliwskie jest wykonane z malowanego proszkowo żelaza, które jest trwałe i zapewnia doskonałe podparcie. Wytrzymuje obciążenie do 102 kg.

Oddychająca i wytrzymała tkanina: Wykonane z tkaniny 600D Oxford krzesło myśliwskie jest mocne i trwałe. Wodoodporna i wytrzymała tkanina siatkowa pozwala na długotrwałe użytkowanie, także podczas aktywności na świeżym powietrzu. Ponadto krzesło jest łatwe do czyszczenia.

Wygodne siedzisko i kamuflaż leśny: Szerokie siedzisko i oparcie sprawiają, że krzesło pozwala się zrelaksować i łagodzi zmęczenie związane z przedłużoną aktywnością na świeżym powietrzu. Ponadto, dzięki kolorom maskującym krzesło stapia się z lasem nie alarmując zwierzyny.

Składana konstrukcja i łatwość przenoszenia: Krzesło myśliwskie łatwo i szybko składa się, jest łatwe w użyciu i przechowywaniu. Dzięki regulowanym pasom krzesło jest lekkie i łatwe w transporcie.

Praktyczne krzesło do użytku na zewnątrz: Dodatkowa żelazna rurka z tyłu krzesła zapewnia dodatkowe podparcie i może służyć do wieszania ręczników. Ponadto posiada wiele kieszeni do przechowywania telefonów komórkowych, wody i innych przedmiotów osobistych.

Dane szczegółowe:

Kolor: kamuflaż, czarny

Materiał: 600D tkanina Oxford, żelazo

Wymiary produktu: 52 x 49 x 70 cm

Wymiary po złożeniu: 52 x 9 x 89 cm

Waga: 4,85 kg

Udźwig: 102 kg

Opakowanie zawiera:

1 x krzesło myśliwskie

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski