Wczytuję dane...
Kod producenta: GT3906
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana 15 m

Masz dość inwazji dzikich zwierząt w ogrodzie? W takim razie ta siatka 0,9 x 15 m z otworami 7 mm jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki przenośnej i łatwej do wycięcia konstrukcji może być wykorzystywana na wiele sposobów i w różnych miejscach, takich jak moskitiery, rynny, ochrona drzew, rury spustowe, ale także do ochrony zwierząt i do prac ręcznych. W ten sposób ogród będzie uporządkowany, a rośliny i zwierzęta domowe bezpieczne.

Ochrona dla domu i ogrodu: Nasza siatka może być używana do budowania klatek, aby chronić kurczaki, króliki, kaczki i inne zwierzęta gospodarskie przed dzikimi zwierzętami. Chroni również rośliny i uprawy przed małymi zwierzętami, takimi jak myszy i inne gryzonie.

Wysokiej jakości materiał: Wysokiej jakości siatka po zgrzaniu jest ocynkowana co czyni ją odporną na rdzę, dzięki czemu jest idealna do stosowania na zewnątrz i posłuży na lata.

Idealny rozmiar: Mierząc 0,9 m x 15 m, siatka oferuje zabezpieczenie sporego obszaru. Otwory o bokach 7 mm są bardzo małe i chronią przed wtargnięciem dzikich zwierząt, zapewniając bezpieczeństwo drobiu, owoców i warzyw. 

Możliwość dostosowania i elastyczna konstrukcja: Siatka jest łatwa do cięcia za pomocą nożyc do cięcia drutu, jest też elastyczna, co pozwala dostosować jej kształt zgodnie z potrzebami. Można ją zwinąć w celu łatwego przechowywania i transportu. Siatka  jest idealna do różnych projektów. To nie tylko bariera dla drapieżników, klatka dla królików, ochrona drzew i upraw, ale może także służyć jako osłona okien, moskitier, rur spustowych, rynien itp.

Dane szczegółowe:

Kolor: srebrny

Materiał: żelazo, cynk

Wymiary całkowite: 15 x 0,9 m

Wielkość otworu: 7 mm

Waga: 10,76 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski