Wczytuję dane...
Kod producenta: GT3601
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
276,00 PLN
Opis produktu

Siatka ogrodzeniowa ocynkowana 15 m

Nasza siatka druciana jest wykonana z ocynkowanego ogniowo żelaza, co czyni ją odporną na wysokie temperatury i rdzę. Posiada jednorodną strukturę i jest odporna na ścieranie. Dzięki gładkiej powierzchni i wykończeniu jest łatwa w czyszczeniu.

Zaawansowana technologia cynkowania: wykonana w technologii cynkowania ogniowego, siatka druciana jest odporna na rdzę, wysokie temperatury, a gruby drut sprawia, że ​​siatka jest bardziej wytrzymała i trudniejsza do odkształcenia.

Metalowa siatka ma jednolitą strukturę, a powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Może być używana do budowy klatek ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo zwierzętom lub chronić warzywa przed gryzoniami. Nadaje się do ogrodów warzywnych, boksów dla królików i kurników.

Łatwy montaż za pomocą przecinaka do drutu: siatka jest lekka i elastyczna. Można ją ciąć przecinakiem do drutu na różne kształty i rozmiary w zależności od potrzeb.

Uniwersalna: oprócz funkcji klatki, siatka ta może być również używana do ochrony okien domu, aby np. zapobiec wyskakiwaniu kotów na zewnątrz. Siatka może być również używana do kominów, budynków, wentylacji itp.

Dane szczegółowe:
Kolor: srebrny
Materiał: żelazo ocynkowane ogniowo
Długość: 15 m
Wysokość: 122 cm
Wymiary oczek: 1,5x1,5 cm
Średnica drutu: 0,9 mm

Paczka zawiera:
1x siatka druciana

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski