Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66548
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Sejf elektroniczny

Sejf domowy elektroniczny to bardzo funkcjonalny sprzęt, pozwalający na zabezpieczenie cennych przedmiotów znajdujących się w budynku przed kradzieżą. Nasz produkt został wyposażony w różne funkcje, umożliwiające zachowanie jeszcze większego bezpieczeństwa. Po kilkukrotnym wprowadzeniu błędnego kodu sejf elektroniczny aktywuje alarm. Dzięki temu jego właściciel może szybciej dowiedzieć się o próbie włamania, nawet gdy baterie w urządzeniu są dość słabe. Sejf można bowiem z powodzeniem podłączyć do pakietu awaryjnego dostępnego w zestawie, a także otworzyć specjalnym kluczem dołączonym do kompletu.

Stylowy i bezpieczny sejf z zamkiem elektronicznym

Dostępny sejf z zamkiem elektronicznym został wykonany z dbałością o najmniejsze detale, również jeśli chodzi o jego estetykę. To produkt bardzo nowoczesny, co można zauważyć nie tylko w zastosowanych rozwiązaniach, lecz także stylistyce. Elektroniczny sejf cyfrowy ma czarny kolor, a zamek został otoczony złotymi fragmentami. Dzięki temu produkt można z powodzeniem wkomponować w nowoczesne wnętrza, bez konieczności jego chowania. To świetny wybór dla osób stawiających na funkcjonalność i doskonały design kupowanych produktów.

Funkcjonalność sejfu domowego elektronicznego

Zdecydowanie najważniejsza jest jednak funkcjonalność sejfu domowego elektronicznego. Taki sprzęt powinien być bezpieczny, a zarazem pozwalać na łatwe dostanie się do wnętrza przez jego właściciela. Z tego powodu w środku produktu umieszczono oświetlenie LED o ogromnej wydajności, które zużywa niewiele energii, a jednocześnie cechuje się bardzo długą żywotnością. W ten sposób można zobaczyć wnętrze sejfu i umieszczone w nim przedmioty, co ułatwia ich wyjmowanie czy układanie.

Cechy

Konstrukcja stalowa: wykonany z wytrzymałej stali sejf z trzema dodatkowymi śrubami w drzwiach (6,5 cm grubości), które zwiększają bezpieczeństwo.

2 tryby otwierania: na bardzo czułym panelu elektronicznym można ustawić 2 sekwencje kodu o długości od 6 do 12 znaków. Ponadto, gdy poziom naładowania baterii jest niski lub jeśli zapomnisz kodu, możesz użyć specjalnego klucza, aby go otworzyć.

Urządzenie alarmowe: alarm włączy się po kilkukrotnym wprowadzeniu błędnego kodu. Ponadto dźwięk jest odtwarzany automatycznie, gdy poziom naładowania baterii jest niski. Jeśli baterie są słabe, możesz podłączyć sejf do pakietu awaryjnego (w zestawie), aby go otworzyć.

Dobrze chroń swoje rzeczy: wnętrze sejfu ma matę, aby uniknąć zarysowania biżuterii i innych delikatnych przedmiotów. Półkę wewnętrzną można wyjąć, aby uzyskać więcej miejsca. Dzięki oszczędzającej miejsce konstrukcji sejf może być używany w domu lub w biurze do przechowywania ważnych dokumentów i innych wartościowych przedmiotów.

Łatwy w montażu i użytkowaniu: sejf można łatwo zamontować na ścianie, półce lub pod deskami podłogowymi dzięki wywierconym czterem otworom i przy użyciu dołączonych do zestawu akcesoriów. Sejf posiada wewnętrzne oświetlenie LED, które świeci się przez minutę po otwarciu drzwi.

Dane szczegółowe:

 • Długość zewnętrzna:: 36 cm
 • Wysokość zewnętrzna:: 26 cm
 • Szerokość zewnętrzna:: 25 cm
 • Grubość drzwi: 6,5 cm
 • Długość wewnętrzna:: 34 cm
 • Wysokość wewnętrzna:: 22,5 cm
 • Szerokość wewnętrzna:: 23,5 cm
 • Waga: 10,5 kg

Paczka zawiera:

 • 1x sejf z akcesoriami
 • 1x pakiet zasilania awaryjnego
 • 1x instrukcja
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski