Wczytuję dane...
Kod producenta: GT3733GR+
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
2541,00 PLN
Opis produktu

Domek ogrodowy - schowek narzędziowy

Nasza szopa jest specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie przestrzeni zewnętrznej. Możesz ją dostosować do swoich potrzeb i może być używana jako pomieszczenie na narzędzia, śmieci, sprzęt ogrodniczy, schowek na rowery i inne sprzęty, szopa dla zwierząt i zewnętrzny pokój do odpoczynku. Dzięki malowanej stali, ta szopa jest trwała i wytrzymuje na zewnątrz pomimo zmiennych warunków pogodowych. Wszystkie arkusze są szczelnie połączone metalowymi śrubami, aby chronić zawartość przed złą pogodą. Ponadto podwójne drzwi przesuwne zwiększają bezpieczeństwo i użyteczność. W ścianach są też 4 otwory wentylacyjne, które zwiększają przepływ powietrza. Szopa jest łatwa w montażu dzięki czytelnej instrukcji i  wszystkim częściom i akcesoriom zawartym w 3 paczkach w których przychodzą wszystkie elementy.

Wszechstronność: Szopa o wymiarach 340 x 255 x 210 cm, ma bardzo dużą przestrzeń wewnętrzną i może być używana nie tylko jako miejsce na narzędzia, ale także jako schowek na rowery, zabawki, akcesoria ogrodowe itp. Sprawdzi się również jako schowek na śmietnik.

Przestronna szopa: Nasza szopa zapewnia dużo miejsca nawet na największe narzędzia co pozwala uniknąć bałaganu na podwórku. Dzięki przesuwanym drzwiom możesz łatwo wejść do środka szopy i uzyskać dostęp do tego, czego potrzebujesz bez ryzyka na zablokowanie drogi drzwiom.

Użyteczna konstrukcja: 4 otwory wentylacyjne zwiększają dopływ światła i wentylację, zmniejszając tym samym wilgotność i możliwe nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, spadzisty dach zapobiega dostawaniu się wody do środka i tym samym przeciwdziała rdzewieniu. Te cechy chronią przedmioty znajdujące się wewnątrz przed uszkodzeniem w wyniku złej pogody.

Wysokiej jakości materiał i trwałość: W tej szopie zewnętrznej zastosowano wysokiej jakości blachy stalowe, aby zapewnić wytrzymałość konstrukcji. Dzięki jakości materiałów, ta szopa na narzędzia wytrzyma wpływ żywiołów przez długi czas.

Informacje o opakowaniu i montażu: Produkt dotrze w 4 oddzielnych paczkach, możliwe, że nie wszystkie dotrą jednocześnie, a w odstępie kilku dni. Wszystkie akcesoria i szczegółowe instrukcje są dołączone do pakietów.

Dane szczegółowe:

Materiał: stal powlekana

Wymiary produktu: 340 x 255 x 210 cm

Waga: 73 kg


Paczka zawiera:

1 x szopa na narzędzia

1 x instrukcja


Uwaga: Produkt wysyłany jest w 4 paczkach. Istnieje szansa, że firma kurierska dostarczy paczki na przestrzeni kilku dni.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski