Wczytuję dane...
Kod producenta: HW66091GR
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
197,99 PLN
Opis produktu

Bramka rozwijana

Wygodna w użyciu i łatwa w montażu bramka rozwijana to rodzaj kurtyny, która zwiększa bezpieczeństwo w każdym domu. Warto zastosować tego rodzaju wyposażenie, gdy potrzebne jest zabezpieczenie schodów, niebezpiecznego przejścia lub dostępu do gorącego piecyka. Uniwersalna, rozwijana osłona to bramka bezpieczeństwa dla dzieci, które dopiero zaczynają chodzić i mogłyby spaść ze schodów. Klienci wykorzystują również tego typu zabezpieczenia dla zwierząt domowych, jeżeli chcą zagrodzić dostęp do części domu. Zamiast klatki z metalowymi prętami znacznie przyjaźniej wygląda lekka bramka rozwijana z tworzywa, którą z łatwością można przymocować we własnym zakresie. Do kompletu są dołączone wszystkie potrzebne do tego celu elementy montażowe.

Lekka bramka – rozwijana kurtyna zabezpieczająca

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór elementów wyposażenia do mieszkania, które sprawiają, że przestrzeń staje się bardziej funkcjonalna dla wszystkich domowników. Bramka, barierka, rozwijana ochronna kurtyna to rozwiązania, dzięki którym można się zrelaksować bez obaw, że najmłodszym może przydarzyć się jakiś wypadek. Warto wiedzieć, że najwięcej przykrych zdarzeń, które mają negatywne konsekwencje dla zdrowia, a nawet życia ma miejsce właśnie w domu. Statystyki są niepokojące. Można w nich sprawdzić, że typowo domowe wypadki stanowią aż 34 proc. wszystkich zdarzeń śmiertelnych. Są wśród nich upadki i przygniecenia ciężkimi elementami wyposażenia domu. Na bezpieczeństwie nie warto zatem oszczędzać.

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Uniwersalna bramka rozwijana skutecznie zabezpieczy dostęp do niebezpiecznych dla dzieci miejsc w domu. Mogą to być np. schody prowadzące z jednego piętra na drugie, schody do piwnicy i inne. Barierka rozwijana ochronna może być zastosowana przy wyjściu na taras, odgradzać dostęp do kominka lub uniemożliwiać dostęp do aneksu kuchennego. Więcej informacji, wymiary i sposób montażu znajdziesz w opisie produktu, który znajduje się poniżej.

Cechy

Uniwersalna konstrukcja - dzięki wysuwanej konstrukcji z łatwością dostosujesz osłonę do swoich potrzeb. Ogrodzenie może służyć jako bariera bezpieczeństwa przy drzwiach, schodach i w korytarzach

Wysokiej jakości materiały - wodoodporna barierka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS oraz tekstylenu, dzięki czemu gwarantuje wytrzymałość, stabilność i trwałość

Łatwość montażu - osłona jest bardzo prosta w instalacji. Wszystkie elementy potrzebne do montażu zostały dołączone do zestawu (w tym zestawy śrub do betonu i drewna)

Dane szczegółowe

Materiały: ABS, tekstylen
Kolor: szary
Montaż: wymagany

Wymiary

Długość: 146 cm
Wysokość: 86 cm

Waga: 1.7 kg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski