Wczytuję dane...
Kod producenta: HW63242GR
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
320,00 PLN
Opis produktu

Rozsuwana barierka materiałowa zabezpieczająca dla dzieci i zwierząt

Tę rozsuwaną bramę można umieścić w każdym pomieszczeniu. Doskonale nadaje się do utrzymania dzieci i zwierząt domowych z dala od stromych schodów i niebezpiecznych miejsc. Zawiera zatrzask, ułatwiający otwieranie i zamykanie jedną ręką. Szerokość bramki jest regulowana do 130 cm, a gdy nie jest używana, można ją zwinąć. Idealnie nadaje się do korytarzy, schodów, wejść i różnych przestrzeni.

Zwijana konstrukcja: Bramka bezpieczeństwa jest łatwa w użyciu i montażu. Mierzy 130cm dopasowując się do otoczenia, w którym się znajduje. Gdy nie jest używana, może być całkowicie zwinięta.

Otwieranie jedną ręką: Mechanizm otwierania jest bardzo praktyczny. Wystarczy nacisnąć i przekręcić uchwyt, aby zablokować lub odblokować bramkę, dzięki czemu można przez nią przejść nawet, gdy niesie się dziecko lub zakupy.

Ochrona dla dzieci i zwierząt: Chroni zarówno dzieci jak i zwierzęta. Kiedy Twoje dziecko nauczy się raczkować i chodzić, bramka będzie trzymać je z dala od stromych schodów i niebezpiecznych miejsc.

Trwała konstrukcja i bezpieczne użytkowanie: Wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium i miękkiej siatki. Dodatkowo, podwójny zamek zabezpieczający przed dziećmi to ochrona, której szukają wszyscy rodzice.

Szczegóły produktu: Wysuwa się do 130 cm i ma 88 cm wysokości. W zestawie znajdują się wszystkie elementy umożliwiające szybki i łatwy montaż: krótkie wkręty, długie wkręty, wkręty rozporowe do listwy oraz szczegółowa instrukcja.

 Cechy:

  • Utrzymuje dzieci i zwierzęta domowe z dala od stromych schodów lub niebezpiecznych miejsc
  • Łatwe blokowanie i odblokowywanie poprzez naciśnięcie i przekręcenie uchwytu
  • Łatwo się zwija, zajmując niewiele miejsca
  • Regulacja, maksymalnie do 130 cm
  • Łatwe otwieranie i zamykanie
  • Szybki montaż, dzięki szczegółowej instrukcji
  • Wysokiej jakości konstrukcja ze stopu aluminium i miękka siatka

Dane szczegółowe

Materiały: płyta MDF, metal

Kolor: szary

Materiał: stop aluminium, klamra ABS, siatka

Wymiary: 140 x 8 x 88 cm

Waga: 2,5 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski