Wczytuję dane...
Kod producenta: TY586957BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
194,00 PLN
Opis produktu

Rower samochodzik biegowy dla dzieci różowy

Uroczy wygląd, dźwięki i bezpieczna konstrukcja sprawiają, że nasz jeżdżący motocykl jest najlepszym prezentem dla dzieci! Wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest bezpieczny w użyciu. Kiedy dzieci uderzają w przyciski, słyszą muzykę, która sprawi im radość. Przyciski na górze wydają dźwięki zwierząt, muzykę i włączają kolorowe światełka, które stymulują zainteresowanie dzieci. Każdy przycisk ma funkcję sensoryczną i emituje śmiech, gdy ktoś przechodzi obok. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko poprawiło równowagę, koordynację i pewność siebie podczas nauki chodzenia, nie przegap tego chodzika!

Bardzo bezpieczny dla dzieci: ten chodzik biegowy dziecięcy nie ma pedałów, ale ma szerokie koła, aby zapobiec przygnieceniu stóp dzieci. Konstrukcja z 4 szerokimi kołami jest bardzo stabilna i zapobiega przewróceniu się bolidu.

Łatwy w montażu i transporcie: dzięki szczegółowej instrukcji i 2 kluczom (można je przechowywać w chodziku aby ich nie zgubić), rowerek można łatwo złożyć w ciągu kilku minut. Waży tylko 2,8 kg i można go zabrać ze sobą wszędzie.

Dodatkowe zabawki: kwiatek z motylkiem i bębenek są umieszczone z przodu rowerka i można je zdjąć, aby bawić się nimi oddzielnie. Po włączeniu przełącznika można uderzać w bęben i grać różne utwory. Jeśli naciśniesz przycisk przez dłuższy czas, aktywowany zostanie tryb wyciszenia, a ponowne naciśnięcie przycisku spowoduje ponowne włączenie dźwięku.

Przyciski z dźwiękami i światełkami: Na górze rowerka znajduje się 5 przycisków, które wydają dźwięki zwierząt, uruchamiają muzykę i światełka. Przyciski te mają również funkcję sensoryczną, więc jeśli ktoś przejdzie w odległości mniejszej niż metr, wydadzą śmiech i włączą kolorowe światła.

Idealny prezent dla malucha: ten rowerek jest idealny dla dzieci w wieku od 19 do 36 miesięcy i o maksymalnej wadze do 15 kg. Kiedy dzieci uczą się stać, chodzić i bawić, zabawka pomaga im rozwijać równowagę, poczucie kierunku, koordynację i pewność siebie.

Cechy:

  • Przyciski z muzyką i odgłosami zwierząt, aby zainteresować dzieci
  • Przyciski z funkcją sensoryczną, które emitują śmiech i kolorowe światła
  • Zawiera dodatkowe elementy odłączane: kwiat z motylem i bębenek
  • Szerokie kółka, które zwiększają tarcie i zmniejszają prędkość
  • Idealny dla dzieci w wieku 19-36 miesięcy i wytrzymuje obciążenie do 15 kg.
  • Lekki i łatwy do przenoszenia dzięki uchwytowi
  • Łatwy montaż dzięki szczegółowej instrukcji

Dane szczegółowe

Zalecany wiek: od 19 do 36 miesięcy

Maksymalne obciążenie: 15 kg

Materiały: tworzywa ABS, PP

Zasilanie: 6 x baterie AA 1,5 V (nie dołączone)

Wymiary

Długość: 52 cm

Szerokość: 38 cm

Wysokość: 39 cm

Waga: 4,6 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski