Wczytuję dane...
Kod producenta: TY328025BL
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Rowerek biegowy 3-kołowy dla dzieci

Rowerek biegowy dla dzieci w zasadzie wygląda jak tradycyjny rower, ale nie posiada pedałów. Dziecko siedzi na siodełku i przemieszcza się, odpychając nogami od podłoża. Rowerek-chodzik to idealna propozycja dla malucha, który samodzielnie chodzi. To również doskonałe przygotowanie do nauki jazdy na prawdziwym rowerze. Wszystkie małe dzieci uwielbiają tego typu jeździki.

Rowerek dla dziecka 3-kołowy – dlaczego warto kupić go swojemu dziecku? 

Rowerek-chodzik świetnie wpływa na rozwój motoryczny dziecka. Jego użytkowanie poprawia koordynację, siłę oraz wytrzymałość malucha. Jazda na rowerku biegowym uczy również oceny odległości oraz świadomości nabierania prędkości. Dzięki takiemu jeździkowi maluch ćwiczy równowagę, co ma bardzo dobry wpływ na jego rozwój psychofizyczny. Poza tym to doskonała zabawa oraz idealna okazja, żeby nasza pociecha jak najwięcej czasu spędzała na świeżym powietrzu. Rowerek biegowy 3-kołowy

umożliwia jazdę z dość sporą prędkością – dziecko samodzielnie kieruje kierownicą i wybiera kierunek jazdy.

Rowerek-chodzik idealnym wstępem do jazdy na rowerze

Rowerek dla dziecka 3-kołowy bez pedałów to również doskonały wstęp do nauki jazdy na zwykłym rowerze. Dziecko, które spędza dużo czasu na rowerku biegowym, często nie będzie już potrzebowało w przyszłości bocznych kółek, ponieważ jego zmysł równowagi zostanie odpowiednio wyćwiczony. Rowery 3-kołowe dla dzieci bez pedałów

to również świetny sposób na oduczenie dziecka ciągłego przebywania w wózku czy na rękach rodziców. 

Rowerek typu Bunzi” opinie ma dobre – również wśród fizjoterapeutów. Zdaniem wielu z nich rowerek biegowy dla dzieci, poprzez wymuszenie prostej postawy oraz konieczność kontrolowania równowagi, jest dużo korzystniejszy dla rozwoju motoryki malucha niż czterokołowe jeździki. Poza tym jazda na rowerze to aktywność fizyczna na świeżym powietrzu – najkorzystniejsza dla każdego malucha. 

Cechy

W wieku przedszkolnym dzieci zaczynają rozwijać zdolności motoryczne i koordynację. Mogą to robić na naszym rowerku, który posiada ograniczenie skrętu 135°, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo.

Doskonały rower dla dzieci: ten rower biegowy pomaga dzieciom w wieku od 1 do 3 lat chodzić. Maksymalne obciążenie to 20 kg.

Wygoda: dzięki okrągłej kierownicy i miękkiemu siodełkowi z PU rower jest delikatny dla skóry dziecka. Wszystkie kąty są zaokrąglone, aby dzieci nie zrobiły sobie krzywdy.

Bezpieczna konstrukcja i materiały: rower wykonany z wysokiej jakości nietoksycznego PP, jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Aby w jak największym stopniu chronić dzieci, obrót kierownicy jest ograniczony do 135°. Dodatkowo trójkątna konstrukcja kółek i konstrukcja bez pedałów pomagają dziecku zachować równowagę.

Pierwszy rowerowy prezent dla dzieci: nasz rower biegowy to idealny prezent córki lub syna, który uczy się chodzić. Na urodziny, święta czy inne imprezy rodzinne ten rower będzie dla nich idealną niespodzianką. Szybko się składa i będzie towarzyszyć Twojemu dziecku w jego rozwoju.

Dane szczegółowe:

Kolor: niebieski
Materiał: TPU, PP, PU
Średnica kół: 18 cm
Szerokość koła: 4 cm
Maksymalne obciążenie: 20 kg
Wiek dziecka: 1-3 lata
Wysokość: 37 cm
Wysokość siodełka: 25,5 cm
Długość: 58,5 cm
Szerokość kierownicy: 23 cm
Rozstaw kół: 15 cm

Paczka zawiera:

1x rowerek biegowy dla dzieci
1x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski