Wczytuję dane...
Kod producenta: HY10011HS
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Regulowany podest dla malucha

Możliwość obserwacji rodziców, sięganie w wyższe miejsca i samodzielne wykonywanie takich czynności jak mycie rąk czy zębów to ważne etapy rozwoju. Nasze schodki umożliwią maluchowi pełne uczestnictwo w życiu rodziny od najmłodszych lat, a Tobie zaoszczędzą wysiłku przy jego podnoszeniu. Dzięki regulacji wysokości ten nieoceniony pomocnik będzie rósł razem z dzieckiem aż do 5 roku życia, a później posłuży mu jako wygodne krzesełko. Antypoślizgowe stopnie, barierki i piankowe podkładki pod nóżkami zapewnią młodemu odkrywcy pełną ochronę podczas wspinania się. Mocne tworzywo HDPE jest bezwonne, nietoksyczne i łatwe do wyczyszczenia. Nasz produkt ułatwi ci życie, a twojemu dziecku pozwoli na bezpieczny trening samodzielności. 

Pomoc dla dzieci i rodziców: Nasze schodki to duże ułatwienie nie tylko dla dziecka. Ty też skorzystasz na ich zakupie: praktyczny pomocnik zaoszczędzi ci dźwigania malucha za każdym razem, kiedy zechce sięgnąć w wysokie miejsca. 

Bezpieczne użytkowanie: Bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego nasz produkt wyposażony jest w dwie barierki chroniące dziecko przed upadkiem do tyłu. Podkładki antypoślizgowe z pianki EVA zwiększają tarcie z podłożem, poprawiając stabilność. Użyte materiały są trwałe, nietoksyczne i bezwonne, a nośność schodków to aż 65 kg. 

Regulacja wysokości: Większy z 2 antypoślizgowych stopni może zostać umieszczony na 3 różnych wysokościach, dzięki czemu schodki urosną razem z dzieckiem i będą mu towarzyszyć od 1,5 do 5 roku życia. 

Wielofunkcyjność: Kiedy maluch podrośnie, możesz usunąć barierki - wtedy schodki zyskają funkcję krzesełka. Ten praktyczny sprzęt spełni różne potrzeby twojego dziecka, dopóki całkowicie z niego nie wyrośnie.

Łatwy montaż, niewielka waga: Tworzywo HDPE jest mocne, a przy tym lekkie, dzięki czemu z łatwością przestawisz schodki tam, gdzie będą potrzebne. W zestawie znajdziesz instrukcję i niezbędne akcesoria, które pozwolą ci na ich bezproblemowy montaż. 

Dane szczegółowe:

Kolor: Szary

Materiał: HDPE, EVA

Wymiary: 46,5 x 46,5 x 90 cm

Regulacja wysokości: 30 / 40 / 50 cm

Waga: 6 kg

Maksymalny udźwig: 65 kg

Wiek dziecka: 1,5 - 5 lat

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x stołek dla dzieci

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski