Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327808BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
482,00 PLN
Opis produktu

Duży organizer na zabawki

Twoje dziecko kocha się bawić, a więc ma w swoim pokoju wiele zabawek? Ich uporządkowanie bywa trudne, szczególnie gdy nie dysponujesz odpowiednim meblem. Z tego powodu organizer na zabawki z naszej oferty został zaprojektowany w taki sposób, by pozwalać na rozłożenie poszczególnych przedmiotów w przemyślany sposób, zachowanie porządku oraz zapewnienie swobodnego dostępu dla najmłodszych użytkowników. Dziecko może wyjmować, a następnie chować użyte rzeczy, jednocześnie ucząc się samodzielnego sprzątania.

Regał – organizer na zabawki o dużej pojemności

Duży organizer na zabawki to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy chcesz stworzyć przestrzeń do przechowywania wielu przedmiotów – w tym m.in. pluszaków, figurek, piłek czy klocków. Regał został podzielony na kilka półek ze specjalnymi koszyczkami, dzięki czemu można bez problemu umieścić w nich wybrane rzeczy. Jednocześnie poszczególne pudełka można ułożyć w taki sposób, by dziecko widziało ich zawartość bez konieczności sięgania po stołek. Dzięki temu będzie ono mogło wyjmować swoje ulubione zabawki w dowolnym momencie, bez proszenia dorosłych o pomoc.

Organizer na zabawki dla dzieci został podzielony na dwie przestrzenie – jedną z plastikowymi pojemnikami, a drugą z półkami, pozwalającymi na ułożenie np. książek. To produkt bardzo pojemny, sprawdzający się nawet w dość małych pokojach dziecięcych. Został wykonany z wytrzymałego, nietoksycznego tworzywa sztucznego, dlatego jest on w pełni bezpieczny dla najmłodszych użytkowników. Sprzyja temu również zastosowanie zaokrąglonych rogów, zwiększających bezpieczeństwo korzystania. Regał z powodzeniem utrzyma dość duże obciążenie, wynoszące nawet 20 kg. Mebel można samodzielnie zmontować w zaledwie kilka minut.

Cechy

Nasz organizer na zabawki pomaga dzieciom w utrzymaniu czystości i porządku w ich pokoju. Organizer wyposażono w 1 dużą półkę, 6 pojemników i 1 regał, co gwarantuje oszczędność przestrzeni. Ponadto, dzieci nauczą się odkładać swoje rzeczy na miejsce, a otwarta konstrukcja pozwoli im na łatwy dostęp do swoich skarbów. Trwałe, lekkie skrzynki z HDPE są łatwe do czyszczenia i przenoszenia. Organizer jest prosty w montażu a złożenie go zajmie zaledwie kilka minut. Jest to idealny element każdego dziecięcego pokoju.

Organizer o dużej pojemności i dużej ilości miejsca
Półka i regał mogą być używane razem lub osobno
Otwarta konstrukcja, pozwalająca na szybkie odnalezienie tego, czego szukasz
Unikalna konstrukcja z bezwonnego HDPE,
Przemyślany projekt, wyposażony w zaokrąglone rogi zapewniające bezpieczeństwo użytkowania,
Nieoceniona pomoc w wyrobieniu prawidłowych nawyków
Łatwy montaż w ciągu kilku minut
Łatwy do czyszczenia

Dane techniczne

Kolor: niebieski
Materiał: HDPE
Wymiary produktu: 112 x 35 x 92 cm
Waga netto: 11 kg
Maksymalna ładowność: 20 kg

Opakowanie zawiera:

1 x organizer na zabawki dla dzieci

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski