Wczytuję dane...
Kod producenta: CB10297WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
309,00 PLN
Opis produktu

Regał dziecięcy z przegródkami i organizerem

Potrzebujesz miejsca na zabawki dla dzieci? 

Nasz wszechstronny regał będzie doskonałym rozwiązaniem. Pomoże on utrzymać porządek w każdym pokoju dziecka. Jego konstrukcja zawiera 5 przegród. Całość wykonana została z wysokiej jakości płyt MDF zgodnym ze standardami TSCA, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie oraz znakomitą trwałość. Wzmocnione tylne klamry oraz antypoślizgowe nakładki na nóżkach zwiększają stabilność regału. Pięć przegródek o głębokości 28 cm doskonale sprawdza się do przechowywania zabawek, książek, przyborów artystycznych i dekoracji kolekcjonerskich. Wysokość każdej przegródki została specjalnie zaprojektowana z myślą o najmłodszych użytkownikach, co zapewnia prosty i wygodny dostęp do wszystkich przedmiotów.

Pojemne przegrody do przechowywania: Nasz regał dla dzieci zaprojektowany został z 5 przegródkami w 2 różnych rozmiarach. Pozwalają one na wygodne przechowywanie przedmiotów dla dzieci, takich jak książki z rysunkami, zabawki, przekąski, ubrania i przybory szkolne. Szeroki blat z podwyższonymi krawędziami może służyć do przechowywania najróżniejszych akcesoriów.

Bezpieczny design: Krawędzie i rogi szafki zostały gładko zaokrąglone i pozbawione zadziorów, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania go przez maluchy. Spód uniesiony na wysokości 10 cm zapobiega zabrudzeniu książek i zabawek umieszczonym na dolnej półce. Całkowita wysokość szafki wynosi 60 cm, co umożliwia dzieciom prosty dostęp do wszystkich zabawek i akcesoriów.

Solidna konstrukcja i bezpieczny materiał: Nasza szafka wykonana została z wyselekcjonowanych płyt MDF, które są bezpieczne, bezwonne i trwałe. A solidna drewniana konstrukcja sprawia, że blat jest w stanie wytrzymać obciążenie do 70 kg, a każda z przegródek 22 kg. Ponadto konstrukcja ze wzmocnionymi tylnymi klamrami i antypoślizgowymi podkładki na nóżkach zapewnia doskonałą stabilność.

Wielofunkcyjne zastosowanie: Regał doskonale sprawdzi się umieszczony w pokoju dziecięcym, szkole, przedszkolu jako przestrzeń na książki lub półka do przechowywania różnych przedmiotów. Doskonale sprawdzi się umieszczony w salonie, sypialni lub biurze, dając dodatkowe miejsce do przechowywania i ekspozycji, a także polepszając organizację przestrzeni w pokoju.

Prosta instalacja i czyszczenie: Do zestawu dołączona została szczegółowa i ilustrowana instrukcja, która pełni wsparcie w procesie montażu. Części są oznakowane, aby dodatkowo przyśpieszyć i usprawnić cały proces. Ponadto, powierzchnia regału jest gładka i wodoodporna, dzięki czemu można ją łatwo wyczyścić przy użyciu wilgotnej ściereczki.

Dane szczegółowe:

Kolor: biały
Materiał: E0 PB, MDF, PCV
Wymiary produktu: 112 x 30 x 60 cm (dł. x szer. x wys.)
Waga: 24 kg
Maksymalna ładowność: 70 kg (blat); 22 kg (na każdą przegródkę)
Rozmiar kostki: 35 x 28 x 18 cm / 54 x 28' x 28 cm (dł. x gł. x wys.)

Opakowanie zawiera:

1 x regał dla dzieci

1 x instrukcja 

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski