Wczytuję dane...
Kod producenta: TP10082WH
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
225,00 PLN
Opis produktu

Dzieci mogą przechowywać swoje książki w otwartej półce, aby mieć do nich łatwy dostęp. Dzięki solidnej konstrukcji z płyty MDF nasz stojak na zabawki jest niezwykle wytrzymały. Gładka, wodoodporna powierzchnia ułatwia czyszczenie i konserwację. Zawiasy zabezpieczające i zaokrąglone rogi zapewnią ci spokój ducha. To urocze pudełko można umieścić w pokoju zabaw, sypialni lub salonie! Z pewnością wzbogaci wystrój Twojego domu.

Podwójny schowek: Regał na zabawki ma dużą pojemność, ale także otwartą półkę ekspozycyjną. Taka konstrukcja nie tylko umożliwia dziecku przechowywanie różnych zabawek wewnątrz pudełka, ale także pozwala mu umieścić swoje książki do rysowania na zewnętrznej półce. Dzięki temu w pokoju nie ma bałaganu, a dzieci mają łatwiejszy dostęp do swoich przedmiotów.

Zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie: Zawias zabezpieczający utrzymuje klapę regału pod dowolnym kątem, zapobiegając jej nagłemu zamknięciu. Zaokrąglone rogi również zmniejszają możliwość obrażeń.

Wysokiej jakości materiały i solidna konstrukcja: Regał wykonany z wysokiej jakości płyty MDF i ma doskonałą wytrzymałość. Gładka powierzchnia sprawia, że jest wodoodporny i można go łatwo wyczyścić wilgotną szmatką. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą nośność: skrzynia może pomieścić do 10 kg wewnątrz i 20 kg na górnej półce.

Wszechstronny regał: Delikatne kolory pasują do większości stylów wyposażenia wnętrz. Można je umieścić w pokoju zabaw, pokoju dziecięcym lub salonie. Co więcej, uchwyty po obu stronach ułatwiają przenoszenie go w dowolne miejsce.

Szybki montaż i szczegółowe instrukcje: Dołączona jest szczegółowa instrukcja, a wszystkie części są ponumerowane. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o pominięcie któregokolwiek z kroków montażu, a cały proces można zakończyć w mgnieniu oka.

Specyfikacja techniczna

Materiał: MDF, drewno sosnowe

Wymiary całkowite: 60 x 30 x 44 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga netto: 8kg

Waga brutto: 9,2 kg

Nośność wnętrza: 10 kg

Nośność otwartej półki: 10 kg

Paczka zawiera:

  • 1 x regał na zabawki
  • 1 x instrukcja obsługi
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski