Wczytuję dane...
Kod producenta: EP24013DE-BL
Wysyłka w: 48 godzin
Producent: Costway
PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY
Opis produktu

Myjka wysokociśnieniowa

Nasza myjka wysokociśnieniowa jest wyposażona w silnik o mocy 2000 W, ciśnienie 2030 PSI i przepływ wody 6,0 l/min, zapewniając skuteczne czyszczenie. Bardzo niski poziom hałasu zapewnia komfortowe środowisko pracy. Korpus jest wodoodporny zgodnie z normą IPx5 i posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewniając bezpieczeństwo. Wyposażona w obrotową dyszę w kształcie lotosu i dyszę wysokociśnieniową, umożliwia regulację ilości wody poprzez proste obracanie. Łącząc wiele funkcji, można nie tylko łatwo umyć samochód, ale także używać go do czyszczenia domów, ogrodów, łodzi itp.

Mocna i wydajna myjka ciśnieniowa: Nasza myjka ciśnieniowa ma dużą moc czyszczenia, jest wyposażona w silnik o mocy 2000 W, ciśnienie 2030 PSI i przepływ wody 6,0 l/min, zapewniając skuteczne czyszczenie. Jednocześnie bardzo niski poziom hałasu zapewnia komfortowe środowisko pracy.

Regulowana dysza ciśnieniowa: Aby kontrolować ilość wody, ta regulowana dysza wysokociśnieniowa wymaga jedynie obrócenia. Z kolei mydelniczka zwiększa efektywność sprzątania i sprawia, że przedmioty są jak nowe.

Materiały bezpieczne i wodoodporne: Inteligentny czujnik temperatury chroni przed przegrzaniem. Dzięki stabilnej wydajności, myjka ma wysoką skuteczność mycia samochodów i długą żywotność. Korpus jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które mają stopień ochrony IPx5 i nie przepuszczają prądu zapewniając bezpieczeństwo.

Zwalcza różne plamy: Myjka ciśnieniowa posiada różne funkcje, takie jak zwilżanie, spłukiwanie, rozpylanie piany i szczotkowanie. Nie tylko umożliwia łatwe umycie samochodu, ale ma też szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Ten produkt będzie bardzo pomocny podczas sprzątania domu, ogrodu, łodzi itp.

Przenośne kółka: Dwa wysokiej jakości kółka na dole i górny uchwyt ułatwiają transport.

Dane szczegółowe:

Kolor: czarny i niebieski

Moc: 2000 W

Napięcie: 230V 50Hz

Materiał: PP, metal

Wymiary: 31 x 28 x 77 cm

Max. Przepływ: 6,0 L / min

Waga: 11,7 kg

Zawartość opakowania:

  • 1 x myjka
  • 1 x pistolet
  • 1 x wąż wysokociśnieniowy
  • 1 x dysza lotosu
  • 1 x dysza wysokociśnieniowa
  • 1 x pędzel
  • 1 x instrukcja
Polecamy
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski