Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327756BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
144,00 PLN
Opis produktu

Plastikowe krzesełko dla dzieci w kształcie królika

Uroczy kształt i żywe kolory natychmiast przyciągną uwagę dziecka. Stabilna konstrukcja zapobiega przewracaniu się, a bezpieczne i nietoksyczne materiały nie szkodzą zdrowiu oraz nie podlegają recyclingowi, na korzyść środowiska. Po otwarciu pokrywy stołka ujawni skrytkę, w której można umieścić akcesoria, ucząc przy tym dzieci schludności i organizacji.

Ekologiczny i wysokiej jakości materiał: Chroniąc bezpieczeństwo i zdrowie dziecka, do produkcji tego stołka wybraliśmy tworzywo PP. Jest to bezpieczny i nietoksyczny materiał, nie szkodzi zdrowiu dziecka i nie zanieczyszcza środowiska. Jeśli się zabrudzi, wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką.

Mocna i stabilna konstrukcja: Nasz stołek jest bardzo stabilny i trwały, nie chwieje się podczas użytkowania. Stabilna konstrukcja może utrzymać ciężar do 120 kg, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie siedzieć, nie przewracając się.

Dużo miejsca: Ma zdejmowaną pokrywę, która po zdjęciu przekształca go w pudełko, w którym można umieścić ubrania, zabawki lub akcesoria. Zachęcając dzieci do porządkowania swoich zabawek, wyrabia się w nich nowy nawyk dbania o porządek.

Lekki i łatwy do przenoszenia: Dzięki zastosowaniu tworzywa PE stołek jest bardzo lekki i może być łatwo przenoszony z pokoju do pokoju przez dzieci. Pokrywę można przymocować, aby zapobiec przewróceniu się podczas przenoszenia.

Kształt króliczka: Kształt i żywe kolory szybko przyciągają uwagę dzieci. Dzięki swojej wielofunkcyjności doskonale nadaje się do wykorzystania w klasie, bibliotece, pokoju zabaw, na placu i tarasie.

Cechy:

  • Kształt królika i żywe kolory, które natychmiast przyciągają uwagę dziecka
  • Bezpieczne, nietoksyczne i ekologiczne materiały, które nie szkodzą zdrowiu
  • Lekki i kompaktowy, łatwy do przenoszenia i przechowywania
  • Stabilna i mocna konstrukcja zapobiega przewracaniu się
  • Dużo miejsca do przechowywania akcesoriów, ubrań, zabawek itp.
  • Łatwe czyszczenie
  • Może być używany jako stołek, schowek, krzesło itp.

Dane szczegółowe:

Kolor: niebieski

Materiał: tworzywo PE

Wymiary: 34,5 x 33 x 32 cm

Maksymalne obciążenie: 120 kg

Zalecany wiek: 1-5 lat

Waga: 2,43 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski