Wczytuję dane...
Kod producenta: TY578769PI
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
173,00 PLN
Opis produktu

Pianino dla dzieci z mikrofonem i muzyką

37-klawiszowe pianino jest idealne dla dzieci i zawiera 8 rytmów, 8 dźwięków instrumentów muzycznych i 4 dźwięki instrumentów perkusyjnych do dyspozycji dziecka. Ponadto, w zestawie znajdziesz zewnętrzny mikrofon oraz funkcję "Nagrywanie i odtwarzanie", co w całości pozwala stymulować talent muzyczny dzieci. Podczas gry zapalają się światełka przyciągając uwagę malucha. Aby lepiej zanurzyć się w muzyce możesz podłączyć za pomocą kabla telefon, MP3 lub komputer. Materiał z którego zrobione jest pianinko - tworzywo ABS, jest bezpieczny i nietoksyczny, dlatego nie szkodzi zdrowiu dzieci.

37 klawiszy i różne funkcje: pianino z 37 klawiszami ma 8 rytmów do przełączania między jazzem, marszem, sambą, disco, country, twistem, walcem i rockiem. Posiada również 8 dźwięków instrumentów muzycznych i 4 dźwięki instrumentów perkusyjnych, a także możliwość regulacji prędkości i głośności, aby rozbudzić kreatywność dziecka.

Bezpieczny i trwały materiał: wyprodukowany z bezpiecznego i nietoksycznego ABS o doskonałej jakości wykonania i gładkich krawędziach, pianino stworzyliśmy z myślą o bezpieczeństwu dziecka.

Regulowany mikrofon i światła: keyboard posiada zewnętrzny mikrofon do śpiewania z funkcją karaoke. Lampki świecą się podczas gry. Za pomocą kabla można podłączyć telefon komórkowy, odtwarzacz MP3, komputer lub iPad, aby odtwarzać różne rodzaje muzyki.

Nagrywaj i twórz własną muzykę: funkcja "Nagrywanie i odtwarzanie" pomaga dzieciom nagrywać własną muzykę i rozwijać talent muzyczny. Możesz również użyć słuchawek, aby lepiej słyszeć.

Idealny prezent dla dzieci: odłączane nóżki pozwalają dzieciom zabrać keyboard w dowolne miejsce, aby mogły tam grać i doskonalić swój talent.

Cechy:

  • Różne funkcje urozmaicają granie
  • Bezpieczne, wytrzymałe tworzywo ABS
  • Regulowana głośność i prędkość
  • Funkcja "Nagrywanie i odtwarzanie".
  • Z mikrofonem do śpiewania
  • Światło, które świeci się podczas gry
  • Wejście audio do podłączenia telefonu, MP3, komputera
  • Odczepiane nogi i lekka konstrukcja ułatwiają przenoszenie
  • Rozwija talent muzyczny dzieci

Dane szczegółowe:

Materiał: ABS

Wymiary produktu: 48 x 20 x 38 cm

Zasilanie: 2 x baterie AA (nie dołączone) / kabel USB

Wiek: + 18 miesięcy

Waga: 1,5 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski