Wczytuję dane...
Kod producenta: TY507997
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
225,00 PLN
Opis produktu

Pianino dla dzieci z mikrofonem i muzyką

Chcesz zachęcić swoje dziecko do kreatywności? Nasza zabawkowa perkusja jest właśnie dla Ciebie! Idealna dla dzieci powyżej 3 lat, wykonana z tworzywa ABS, jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu. Jest bardzo kolorowa i pobudza dziecięcą ciekawość. Podczas gry zestaw perkusyjny świeci różnymi kolorami, aby przyciągnąć uwagę dzieci. Dzięki pałeczkom dzieci mogą bawić się i tworzyć nową muzykę. Mogą też użyć mikrofonu i zaśpiewać swoje ulubione piosenki. Wygodny stołek pozwala im siedzieć i bawić się przez długi czas. Ta unikalna zabawka poprawia zdolności manualne i umysłowe dzieci.


Przyjazny dla dziecka design: nasz zestaw perkusyjny jest idealny dla dzieci powyżej 3 lat. Zestaw perkusyjny jest bardzo kolorowy, a dzięki temu tworzy pozytywną atmosferę i przyciąga uwagę dzieci. Kolorowe światła i rytmiczna muzyka zachęcają dzieci do korzystania z nowego dla nich przedmiotu.

Baw się muzyką: zestaw perkusyjny zawiera wszystko, czego dziecko potrzebuje, aby grać i dobrze się bawić. W zestawie znajdują się bębny i cymbałki do rozróżniania dźwięków oraz wysokiej jakości mikrofon do odkrywania talentów wokalnych dzieci. Perkusja posiada również przycisk do regulacji głośności bębnów.

Ucz się i graj: dla lepszej zabawy, zestaw perkusyjny posiada funkcję wymowy, która przechodzi z języka angielskiego na hiszpański. Po naciśnięciu przycisku pozytywka zacznie grać, ekran zaświeci się i odczyta alfabet (A-Z) oraz cyfry (1-30). W ten sposób dzieci podczas zabawy będą się uczyć podstaw nowego języka i poszerzać swoje horyzonty.

Idealny prezent dla młodych muzyków: pozwól dzieciom odkryć swój talent muzyczny. To idealna podstawa do tego aby mogły nauczyć się rozpoznawać dźwięki i rozwijać pasję do muzyki już w młodym wieku. W zestawie 10 piosenek z mnóstwem zabawnych efektów, muzyka, liczby i alfabet. Dodatkowo, mogą użyć mikrofonu i śpiewać razem ze swoimi ulubionymi piosenkami!

Bezpieczeństwo: zestaw perkusyjny i stołek są gładkie i nie zaszkodzą skórze dziecka. Dolna część zestawu ma trójkątny kształt, który zapewnia stabilność i zapobiega przewróceniu.

Cechy:

  • Stworzone z bezpiecznego w użyciu materiału ABS 
  • Produkt ma gładką powierzchnię i zaokrąglone elementy dla bezpieczeństwa dziecka
  • Wysokość zestawu i stołka jest idealna dla dzieci
  • Stymuluje uczenie się dzieci
  • Budowa o trójkątnej strukturze zapewniającej stabilność
  • Przyciski do regulacji głośności
  • Granie wspomaga rozwój sensoryczny
  • Cyfry i alfabet w języku angielskim i hiszpańskim

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo ABS

Waga: 2,3 kg

Wymiary całkowite: 45 x 50 x 52 cm

Wymiary stołka: 21 x 18 cm

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski