Wczytuję dane...
Kod producenta: OP3798
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
1130,00 PLN

Kup cały komplet !

Opis produktu

Park wodny dla dzieci - dmuchany zamek ze zjeżdżalnią

Nasz park rozrywki dla dzieci składa się ze zjeżdżalni, brodzika i drabinki wspinaczkowej. Wielofunkcyjny brodzik to nie tylko basen, ale także przestrzeń do zabawy. Dzięki funkcji natrysku wodnego zjeżdżalnia jest pod stałym dostępem do wody. Dla zapewnienia jeszcze lepszej zabawy przy basenie znajdują się również dwie armatki wodne. Przeznaczony jest do użytku dla dzieci między 3 a 10 rokiem życia. Cały zamek doskonale sprawdzi się umieszczony w ogrodzie lub parku.

Mnóstwo rozrywki: Nasze wodne centrum rozrywki dla dzieci składa się z drabinki wspinaczkowej, zjeżdżalni i brodzika. Pod drabiną znajdują się schody bezpieczeństwa. Z boku basenu znajdują się dwie armatki wodne. Przewód z wodą może być również podłączony do górnego natrysku zjeżdżalni, aby zapewnić najlepszy poślizg. Obok ściany wspinaczkowej umieszczony został także kosz do koszykówki.

Wysokiej jakości wykonanie: Nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna wykonana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu nie ulega zużyciu nawet przez lata użytkowania. Materiał ten jest bezpieczny w użytkowaniu przez dzieci oraz chroni ich skórę przed urazami. Jest on również łatwy do czyszczenia.

Łatwe przechowywanie: Całą konstrukcję można prosto napompować powietrzem. Gdy zamek nie jest używany, można z niego w prosty sposób spuścić powietrze i złożyć do kompaktowych rozmiarów, aby zaoszczędzić miejsce.

Kompletne wyposażenie: W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria. Dołączana jest również torba do przechowywania, siedem palików uziemiających, cztery łaty naprawcze, zestaw rurek wodnych i nadmuchiwana piłeczka do gry.

Centrum zabawy dostosowane do dzieci: Nasz zamek ze zjeżdżalnią to znakomity plac zabaw dla dzieci. Może być używany nie tylko do wesołego hopsania ale jest w nim także zjeżdżalnia i basen. Dzięki czemu oferuje on różnorodne atrakcje dla najmłodszych.


Dane szczegółowe:


Materiał: Tkanina oxford

Wymiary: 400 x 335 x 230 cm (Uwaga: nadmuchiwany produkt może różnić się wielkością w zakresie do 5 cm)

Maksymalne obciążenie: 159 kg

Maksymalna waga dziecka: 53kg

Zalecany wiek: 3 – 7 lat

Waga zestawu: Ok. 16,6 kg

Paczka zawiera:

1 x Nadmuchiwany park wodny

1 x Torba do przechowywania

7 x Paliki uziemiające

4 x Łatki naprawcze

1 x Rurka wodna

1 x nadmuchiwana piłka

1 x instrukcja


UWAGA

Produkt wymaga stałego przepływu powietrza przez sprężarkę. Jest rzeczą normalną, że z powierzchni tkaniny i szwów wydostaje się powietrze (pęcherzyki powietrza).

Normalnym zjawiskiem jest wyciekanie niewielkiej ilości wody z brzegów basenu.

Przed przechowywaniem należy upewnić się, że produkt jest całkowicie suchy.

Przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu, gdy nie jest używany.

Brak dmuchawy w zestawie.

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski