Wczytuję dane...
Kod producenta: HW67709CF
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
396,00 PLN
Opis produktu

4-skrzydłowy parawan pokojowy składany

Nasz składany parawan pozwoli stworzyć prywatną przestrzeń w każdym pomieszczeniu. Jego konstrukcja składa się z 4 paneli, pozwalając dzielić pokój na różne obszary. Jest on łatwy do złożenia oraz lekki co ułatwia jego przenoszenie. Każdy panel jest połączony za pomocą 2 wytrzymałych zawiasów, dzięki czemu jest bardzo elastyczny w oddzielaniu przestrzeni. Bezpieczny materiał i ręczne wykonanie gwarantują doskonałą wytrzymałość i długą żywotność. Solidna drewniana rama z grubymi nogami zapewnia doskonałą stabilność.


Prywatna niezależna przestrzeń: Nasz parawan służy do oddzielenia przestrzeni prywatnej w pomieszczeniu. Doskonale dzieli pokój na 2 strefy, tworząc osobistą przestrzeń. Ponadto, może być używany do blokowania promieni słonecznych, zapewniając komfort w upalne dni.

Łatwy w przechowywaniu składany panel: Jego konstrukcja wyposażona została w 2 zawiasy na każdym złączeniu paneli, umożliwiając ich proste i wygodne składanie. Dzięki temu całość jest również łatwa do przechowywania oraz pozwala na zaoszczędzenie miejsca.

Trwały i wysokiej jakości materiał: Całość wykonana została z wysokiej jakości ręcznie tkanej wikliny, zapewniając doskonałą jakość użytkowania. Solidne łączenia oraz drewniana konstrukcja nadają całości doskonałą trwałość i stabilność.

Nie wymaga montażu: Parawan waży jedynie 5,6 kg, dzięki czemu można go prosto przenosić między pokojami. Gruby materiał pomaga blokować silne promienie słoneczne, tworząc komfortową przestrzeń do wypoczynku. Nie wymaga on montażu, dzięki czemu można go używać od razu po otrzymaniu przesyłki.

Wiele zastosowań: Dzięki doskonałemu stylowi wykonania, doskonale sprawdzi się on w takich pomieszczeniach jak salon, sypialnia, biuro lub restauracja. Jest to idealne rozwiązanie do stworzenia kompaktowej prywatnej przestrzeni.


Dane szczegółowe:

Kolor: Brązowy

Materiał: Tkane włókna i drewno

Rozmiar po złożeniu: 180 x 45 cm

Maksymalny rozmiar: 181x 180 cm

Waga netto: 5,6 kg

Pakiet zawiera:

1 x parawan

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski