Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10184
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
461,00 PLN
Opis produktu

Palenisko ogrodowe 66 x 57,5 x 59 cm

Przenośny kociołek z osłoną

Ten kominek zewnętrzny o modnym designie dodaje relaksującej atmosfery na dziedzińcu czy ogrodzie. Dzięki sześciokątnemu kształtowi możesz cieszyć się ogniskiem z przyjaciółmi i rodziną  czy to jesienią czy zimą. Ponadto wysokiej jakości materiały i stabilna konstrukcja zapewniają długą żywotność, dzięki czemu możesz korzystać z tego 66-centymetrowego paleniska bez obaw o pojawienie się rdzy lub pęknięcia.

Dzięki lekkiej konstrukcji łatwo ją przenosić. Ponadto kominek jest łatwy w montażu.

 

Sześciokątne palenisko: w przeciwieństwie do kwadratowych, sześciokątne palenisko może pomieścić nieregularne drewno i rozszerzyć dystrybucję ciepła. Dodatkowo stalowe piony w dolnej części zwiększają wentylację i spalanie paleniska.

Bezpieczny i lekki: w zestawie znajduje się buława, która podnosi siatkową osłonę, gdy jest gorąca lub gdy wkładasz drewno do ognia. Ponadto siatkowy ekran pokazuje ogień i chroni przed iskrami. Ten palenisko jest lekkie i łatwe do przenoszenia.

Wytrzymały materiał: Wykonany z wytrzymałej stalowej ramy z malowanym proszkowo wykończeniem, te palenisko jest odporne na rdzę i ciepło. Dodatkowo wzmocniona konstrukcja zwiększa stabilność.

Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz: ten sześciokątny kocioł jest idealny do aktywności wewnątrz lub na zewnątrz i można go używać na podwórku, w ogrodzie, na kempingu itp. Kocioł odwzorowuje klasyczną elegancję ogniska i możesz urządzić grilla z rodziną i przyjaciółmi.

Łatwy montaż: dzięki szczegółowym instrukcjom i dołączonym narzędziom możesz go zmontować w mgnieniu oka i bez wysiłku. 

Dane szczegółowe

Materiał: stal

Kolor: czarny

Wymiary: 66 x 57,5 x 59 cm

Długość pogrzebacza: 49,5 cm

Rozmiar osłony: 55 x 48 x 17 cm

Rozmiar podstawy: 52 x 41 cm

Waga: 7,5 kg

Maksymalne obciążenie: 10 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski