Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10256
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
610,00 PLN
Opis produktu

Palenisko ogrodowe Grill 3w1 81 x 81 x 50 cm

Zarówno piękny, jak i praktyczny, nasz wielofunkcyjny kociołek to doskonały wybór na imprezy plenerowe z przyjaciółmi i rodziną.

Palenisko 3 w 1: Wszechstronne palenisko ogrodowe może być używane jako palenisko, grill i wiaderko z lodem, które idealnie pasuje na imprezy w plenerze. Przenośne palenisko będzie idealnym uzupełnieniem Twojej imprezy.

Najwyższej jakości materiał i solidna rama: Wykonany z wytrzymałej stalowej ramy i 4 wzmocnionych nóg, ten ruszt stołowy jest solidny i stabilny. Maksymalna ładowność misy ogniowej to 10 kg. Poza tym powłoka żaroodporna zapewnia długą żywotność i odporność na rdzę.

Duża pojemność i poszerzony kominek: Odporna na wysoką temperaturę misa paleniska może pomieścić dużą ilość węgla drzewnego, pozwalając rodzinie i przyjaciołom cieszyć się zabawą. Dodatkowo blat wokół paleniska oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić napoje i przybory do pieczenia.

Bezpieczeństwo: 6 małych otworów w dnie misy poprawia cyrkulację powietrza, a pogrzebacz zapewnia najwyższą wygodę podnoszenia osłony. Ponadto osłona z siatki zapewnia wyraźny widok jednocześnie chroniąc przed zranieniem przez latające iskry lub odłamki.

Łatwy w instalacji i przechowywaniu: Dzięki dołączonym do zestawu narzędziom i przejrzystą instrukcją, palenisko jest łatwe w montażu.

Paczka zawiera:

  • 1 x ognisko
  • 1 x kratka do kłód
  • 1 x grill grillowy
  • 1 x Pogrzebacz 
  • 1 x Osłona przeciwdeszczowa

Dane szczegółowe

Materiał: stal, tkanina Oxford

Kolor: czarny

Wymiary: 81 cm x 81 cm x 50 cm

Misa ogniowa: 32 cm x 32 cm

Wymiar grilla: 51 cm x 51 cm

Długość pogrzebacza: 42 cm

Wysokość osłony z siatki: 14 cm

Waga: 11 kg

Maksymalne obciążenie: 10 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski