Wczytuję dane...
Kod producenta: BB5671
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
818,00 PLN
Opis produktu

Modułowe ogrodzenie dla dzieci z interaktywnymi atrakcjami i drzwiczkami z blokadą

Nasze modułowe, składane ogrodzenie z 14 panelami pozwala na trzymanie niemowlęcia w bezpiecznej przestrzeni i zawsze w zasięgu wzroku. Wykonane zostało z wysokiej jakości materiału HDPE, dzięki czemu jest nietoksyczne i bardzo wytrzymałe. Jego antypoślizgowe nóżki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji. 4 obracające się zabawki na głównym panelu pobudzają ciekawość i pełnią funkcję edukacyjną, stymulując malucha do eksploracji. Całość może być ustawiona w różnych kształtach w zależności od zapotrzebowania, oferując dzieciom dużo miejsca do raczkowania, ruchu, zabawy i odpoczynku.

Składana konstrukcja i wygodny transport: Nasze modułowe ogrodzenie składa się w mgnieniu oka, dzięki czemu jest łatwe w transporcie. Uchwyt na każdym panelu pozwala na łatwe przemieszczanie zestawu w zależności od zapotrzebowania.

Proste przechowywanie oraz blokada bezpieczeństwa: Gdy płotek nie jest używany, można go złożyć i przechowywać w szafie lub pod łóżkiem. Podczas użytkowania blokada na drzwiczkach uniemożliwia dziecku samodzielne opuszczenie jego wnętrza.

Zabawki edukacyjne: Główny panel kojca wyposażony został w 4 obracające się zabawki, które ćwiczą sprawność ruchowo-wzrokową brzdąca, a jaskrawe kolory przyciągają jego uwagę i zachęcają do eksploracji.

Możliwość dostosowania kształtu i duża przestrzeń: W celu poprawnego ustawienia bramki nie trzeba wykorzystywać wszystkich 14 paneli, co pozwala na tworzenie bezpiecznego miejsca o dowolnym kształcie, dając niemowlęciu dużo miejsca do biegania i zabawy. Wysokość barierki wynosi 61 cm, co idealnie pasuje do dzieci w wieku od 0,5 do 3 lat i wspiera ich rozwój umiejętności chodzenia, umożliwiając podpieranie się po osiągnięciu większego wzrostu.

Prosty montaż i czyszczenie: Ogrodzenie jest łatwe w montażu, a cały proces ułatwia dołączona do zestawu szczegółowa instrukcja oraz niezbędne akcesoria. Gładką powierzchnię można w prosty sposób wyczyścić, używając jedynie wilgotnej ściereczki.

Dane szczegółowe

Materiał: HDPE

Rozmiar małego panelu: 30 x 61 cm (szer. x wys.)

Wymiary panelu z drzwiczkami: 60 x 61 cm (szer. x wys.)

Wymiary panelu z zabawkami: 60 x 61 cm (szer. x wys.)

Grubość każdego panelu: 3,5 cm

Waga: 11 kg

Zalecany wiek: 0,5 – 3 lat

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x modułowy kojec zabawka

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski