Wczytuję dane...
Kod producenta: JV10108DE-BK
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
800,00 PLN
Opis produktu

Podnośnik elektryczny do biurka

Prawidłowa pozycja podczas pracy przy biurku ma ogromne znaczenie. Niestety z wykorzystaniem standardowych mebli dość trudno jest ją osiągnąć. Z tego powodu z pomocą przychodzi elektryczny stelaż biurkowy, pozwalający na samodzielne regulowanie wysokości zgodnie z własnymi potrzebami. Jego stabilna metalowa konstrukcja jest niezwykle wytrzymała, dlatego można położyć na niej nawet ciężki, drewniany blat. Sprzyja temu również minimalistyczny design produktu. Podnośnik elektryczny do biurka pasuje doskonale do wielu aranżacji, choć zdecydowanie najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach wyposażonych w stylu nowoczesnym czy industrialnym. Wszystko ze względu na jego prostą, czarną konstrukcję wykonaną z metalu. Kolor ten pasuje doskonale do wielu innych barw, pozwalając na wkomponowanie w już istniejące aranżacje dowolnych pomieszczeń.

Stelaż elektryczny do biurka, czyli funkcjonalność

Stelaż do biurka regulowany elektrycznie to przede wszystkim produkt niezwykle funkcjonalny. Do zmiany jego wysokości nie trzeba bowiem wykorzystywać siły. Wszystko odbywa się w pełni automatycznie, pozwalając na idealne dopasowanie położenia blatu m.in. do wysokości krzesła i ułożenia łokci danej osoby. W ten sposób można utrzymać prawidłową pozycję podczas siedzenia, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim w sytuacji, gdy pracujesz w ten sposób przez większą część dnia. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby zmienić położenie mebla. Stelaż elektryczny do biurka łączy w sobie prostotę, a zarazem prawdziwą innowacyjność. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno w gabinetach w domu, jak i biurach, szczególnie gdy chcesz postawić na komfort pracy przez długie godziny w ciągu dnia.

Cechy

Spersonalizuj swoje miejsce pracy dzięki tej mocnej, cichej, jednosilnikowej ramie biurka z elektryczną regulacją wysokości. Możesz wybrać idealny dla siebie tryb (siedzący / stojący) oraz wysokość, aby poprawić wydajność i zadbać o zdrowie podczas pracy. Przycisk w górę i w dół jest bardzo wygodny do regulacji wysokości. Na stelażu można postawić biurka o różnych rozmiarach dzięki regulowanej szerokości. Wykonana z wysokiej jakości metalu konstrukcja jest bardzo stabilna, wytrzymuje duże obciążenia i utrzymuje się przez długi czas. Pakiet zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do złożenia i zamontowania blatu biurka. Pracuj lub relaksuj się wolnym czasem wygodnie.

Dane szczegółowe:

 • Kolor: czarny
 • Materiał: stal
 • Szerokość: 66,5 cm
 • Długość: 114,5 cm
 • Wysokość: 95 - 135,8 CM
 • Maksymalne obciążenie: 70 kg
 • Waga: 18,8 kg
 • Prędkość podnoszenia: 20mm/s
 • Hałas: ≤45dB

Paczka zawiera:

 • 1x biurko
 • 1x instrukcja
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski