Wczytuję dane...
Kod producenta: CM23657DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
469,00 PLN
Opis produktu

Ośnieżona choinka sztuczna sosna z ozdobami i światłami LED 150 cm

Nasze sztuczne drzewko wniesie do każdego domu przyjazną, świąteczną atmosferę. Mierzy 150 cm wysokości, co w połączeniu z 522 gałęziami robi wrażenie i oddaje realistyczny wygląd, ozdobionej i ośnieżonej młodej choinki. Dzięki zawiasowej konstrukcji drzewko jest łatwe w montażu i przygotowaniu do świąt. Wykonana została z wysokiej jakości materiału PCV, dzięki czemu jest bezwonna i bezpieczna w użytkowaniu przez wiele lat. Metalowa podstawa utrzymuje ją w pozycji pionowej, zapobiegając przypadkowemu przewróceniu. Wspaniały wygląd, łatwość przygotowania i wytrzymałość materiałów sprawiają, że nasza choinka będzie Ci towarzyszyć rok po roku podczas świąt Bożego Narodzenia.

Bujne, pokryte śniegiem gałązki: zamiast tradycyjnych zielonych gałęzi, nasze drzewko posiada gałązki pokryte śniegiem,oferujące naturalny akcent, dzięki czemu dekoracja bardziej przyciąga wzrok. Dzięki 522 gałęziom z PCV ta sztuczna sosna ma bujny kształt i realistyczny wygląd.

Gotowe przyzdobienie: 55 dodatkowych ozdób, w tym jagody i kokardki w różnych kolorach oszczędzą Ci wydatków i czasu jaki wymagałoby przyozdabianie choinki.

Świąteczna atmosfera: 55 diod LED rozmieszczonych równomiernie na gałązkach daje piękny efekt świetlny. Kiedy robi się ciemno, włącz światła i obserwuj, jak pomieszczenie promieniuje ciepłą i świąteczną atmosferą.

Wygodna konstrukcja na zawiasach i solidna metalowa podstawa:  dzięki zawiasowej konstrukcji wszystkie gałęzie automatycznie układają się na swoim miejscu i łatwo się rozszerzają. Ponadto solidna metalowa podstawa utrzymuje drzewo stabilnie i pionowo, a składana konstrukcja sprawia, że choinka zajmuje niewiele miejsca, gdy nie jest używana.

Ośnieżone gałęzie, ciepłe światła LED i bujny wygląd sprawiają, że sosna Costway wygląda realistycznie, jest idealna do użytku domowego i komercyjnego. Życzymy Ci wesołych Świąt!

Dane szczegółowe:

Kolor: zielony, biały

Materiał: PCV, żelazo

Wysokość: 150 cm

Ilość gałęzi: 522

Ilość światełek LED: 55

Ilość ozdób: 55

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski