Wczytuję dane...
Kod producenta: TY590373PI
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
250,00 PLN
Opis produktu

Obrotowa tablica dla dzieci do rysowania

Nasza sztaluga wyposażona została w tablicę magnetyczną i tablicę kredową, pozwalając dzieciom kreatywnie spędzać czas wraz z rodzeństwem lub przyjaciółmi. Tablice można obracać o 360°, a wysokość dostosować w dwóch poziomach, w zależności od wzrostu dziecka. Na półce pod tablicami można umieścić kredę, markery, gumkę, magnesy lub inne przedmioty. Przyjazny dla środowiska materiał PP i stabilna konstrukcja gwarantują również bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki uchwytom tablicę można wygodnie przenosić. Urocze kolory tworzą przyjemną i zachęcającą przestrzeń do zabawy i nauki.

2 wysokości i przenośna konstrukcja: Dzięki odczepianym nogom wysokość sztalugi można regulować w zależności od wzrostu dziecka. Dzięki uchwytom tablicę można również zdjąć z ramy i przenosić.

Obrotowa tablica: Dwie strony można obracać w zakresie 360°. Czarna tablica nadaje się do rysowania kredą, podczas gdy tablica biała może być używana razem z markerami. Za pomocą klipsa można również przyczepić papier.

Bezpieczny materiał i stabilna konstrukcja: Sztaluga wykonana została z wysokiej jakości tworzywa PP, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska i bardzo bezpieczna w użytkowaniu. Ponadto jej trójkątna konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność podczas rysowania.

Liczne akcesoria: Akcesoria zestawu obejmują 2 kubki, 5 magnetycznych flamastrów, 12 kolorowych kred, 1 gumkę, 12 magnesów i 1 naklejkę. Do korzystania z kredy dołączony jest również specjalny uchwyt chroniący przed pyłem.

Doskonały prezent dla dzieci: Nasza sztaluga jest doskonałym pomysłem na prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zabawa przy jej użyciu rozwija kreatywność i wyobraźnię. Dzięki dwustronnej konstrukcji najmłodsi mogą bawić się wspólnie przez wiele godzin.

Dane szczegółowe:

Kolor: różowy
Materiał: PP
Wymiary produktu (długie nogi): 61 x 45 x 109 cm
Wymiary produktu (krótkie nogi): 58 x 31 x 83 cm
Rozmiar blatu: 42 x 51 cm
Zalecany wiek: +3 lata
Waga: 3,3 kg


Paczka z produktem zawiera:

1 x sztaluga dla dzieci
2 x kubki
5 x flamastry
12 x kredy
1 x uchwyt na kredę
12 x koraliki magnetyczne
1 x naklejka

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski