Wczytuję dane...
Kod producenta: HW67561GD
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
516,00 PLN
Opis produktu

Narożne biurko z szufladami

Dzięki specjalnej, kątowej konstrukcji nasze biurko jest przestronne i poręczne. Można umieścić je w narożnikach różnych pomieszczeń. Wyposażone jest w 2 szuflady i otwarte półki pod blatem, dzięki czemu możesz swobodnie przechowywać w nim co tylko chcesz. Konstrukcja wykonana jest z mocnego materiału, a każda część wytrzymuje duże obciążenia. 4 stalowe nogi zwiększają ogólną stabilność. Dzięki okrągłym uchwytom i gładkim prowadnicom szuflady wysuwają się bez wysiłku.

Oszczędzająca miejsce konstrukcja kątowa: W przeciwieństwie do zwykłych biurek, nasze ma trójkątny kształt, dzięki czemu pasuje do różnych pomieszczeń. Maksymalizuje wykorzystanie ograniczonej przestrzeni i pomaga stworzyć doskonałe środowisko pracy.

Duża przestrzeń: To kompaktowe biurko oferuje mnóstwo miejsca na umieszczenie tego, co chcesz. Dzięki 2 pojemnym szufladom, umożliwia umieszczenie prywatnych przedmiotów. Dodatkowo, otwarte półki pod biurkiem są idealne na książki i często używane rzeczy.

Doskonała trwałość i wytrzymałość: Cała konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który gwarantuje dużą nośność. W ten sposób powierzchnia może utrzymać 40 kg, każda szuflada 5 kg i każda półka 20 kg. Dodatkowo, stalowe nogi zwiększają stabilność użytkowania.

Praktyczne szczegóły: Szuflady posiadają gładki, okrągły, metalowy uchwyt. Zastosowano również prowadnice, które pomagają cicho i bez wysiłku ją wysunąć.

Wielofunkcyjne i łatwe do czyszczenia: Jeśli postawimy je w sypialni, stanie się toaletką, a w gabinecie wspaniałym biurkiem. Czyszczenie jest bardzo proste, wystarczy przetrzeć blat wilgotną szmatką.

Cechy:
  • Konstrukcja kątowa idealna dla różnych pomieszczeń.
  • Duże szuflady i przestronne półki
  • Wysokiej jakości materiał z łatwą do czyszczenia wodoodporną powierzchnią
  • Solidne stalowe nogi, wytrzymują duże obciążenia
  • Idealne do małych mieszkań i innych ograniczonych przestrzeni
  • Prosty i nowoczesny wygląd, który nadaje modny akcent
  • Może być używany jako biurko do pracy, gier lub toaletka
  • Szybki montaż dzięki szczegółowej instrukcji

Dane szczegółowe

Wymiary: 70,5 x 99,5 x 75 cm

Obciążenie maksymalne blatu: 40 kg

Głębokość szuflady: 24 cm

Obciążenie maksymalne każdej szuflady: 5 kg

Udźwig każdej półki: 20 kg

Materiał: MDF, stal

Waga: 19,59 kg

Paczka zawiera:

1 x biurko kątowe

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski