Wczytuję dane...
Kod producenta: TY327686DE-BL
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
440,00 PLN
Opis produktu

Motocykl elektryczny dla dzieci chopper

Wspomnienia z dzieciństwa zawsze pozostają żywe w każdym z nas. Ten zasilany akumulatorem motocykl w stylu choppera tworzy wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Dzięki wiernemu odwzorowaniu i atrakcyjnemu wyglądowi przykuwa zainteresowanie dzieci i wywołuje duży uśmiech. Motocykl potrafi jeździć zarówno do przodu jak i do tyłu z prędkościami od 2,5 do 3 kilometrów na godzinę. Ponadto konstrukcja 3 kołowa utrzymuje stabilność i zwiększa tym samym bezpieczeństwo dziecko. Motocykl wyposażony jest w jasny reflektor, które rozświetla ciemność i można go ustawić w preferowanym kierunku. Odporne na zużycie koła pozwalają jeździć po różnych drogach zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Bezpieczne materiały sprawią, że nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo użytkowania.

Wspaniały styl: Motocykl w stylu choppera przyciąga dzieci od pierwszego rzutu oka i wygląda znacznie lepiej niż większość zabawek tego typu. Ponadto konstrukcja z 3 kołami i obniżonym środkiem ciężkości zapewnia stabilną jazdę i zapobiega wywrotkom. Dodatkowo, zabezpieczone przed dziećmi siedzenie i oparcie zapewniają maksymalny komfort.

Jasne reflektory: Dzięki reflektorowi motocykl może oświetlać otoczenie w ciemności. Dodatkowo, reflektor można regulować w górę lub w dół, zgodnie z preferencjami dzieci.

Jazda do przodu i do tyłu: Dzieci nawet nie wyobrażają sobie, jak prosta jest jazda na naszym chopperku. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania, wybrać tryb jazdy do przodu lub do tyłu i nacisnąć pedał. Dzięki zasilaniu akumulatorem, po pełnym naładowaniu dzieci mogą jeździć przez długi czas.

W domu lub na zewnątrz: Odporne na zużycie koła pozwalają dzieciom jeździć po różnych terenach, takich jak drogi z cegieł, drewniane podłogi, asfaltowe drogi, plastikowe chodniki itp. W ten sposób, bez ograniczeń przestrzennych, czy to w pomieszczeniach, czy na zewnątrz, dzieci mogą jeździć swobodnie i czuć się szczęśliwe.

Idealny prezent, aby zaskoczyć dzieci: Posiadanie pozytywnych wspomnień z dzieciństwa jest bardzo ważne zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Ten motocykl w stylu choppera jest idealnym prezentem dla chłopców i dziewcząt. Ponadto jest wykonany z bezpiecznych materiałów i nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo PP, metal

Rozmiar: 91 x 48 x 64 cm

Prędkość: 2,5-3 km/h

Akumulator: DC 6 V, 4.5 AH

Obciążenie: 30 kg

Zalecany wiek: +3 lata

Waga: 6,2 kg

Opakowanie z produktem zawiera:

1 x motocykl w stylu chopper

1 x ładowarka

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski