Wczytuję dane...
Kod producenta: HW58955
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
136,00 PLN
Opis produktu

Piankowa mata edukacyjna dla najmłodszych

Dzieci uwielbiają bawić się na podłodze. A uczą się najszybciej właśnie przez zabawę. Dlatego piankowa mata dla niemowląt to doskonały wybór dla każdego malucha. Nasza piankowa mata edukacyjna świetnie stymuluje rozwój dziecka. Zabawne czarno-białe wzory na pewno przyciągną jego uwagę, a możliwość składania i rozkładania maty przyniesie mu dużo radości. Piankowa mata edukacyjna to w zasadzie 12 trzydziestocentymetrowych puzzli, które łatwo się ze sobą składa. Poszczególne elementy można dowolnie łączyć, tworząc różne powierzchnie czy nawet bryły, które mogą posłużyć do przechowywania pluszaków albo innych, lekkich zabawek.

Najważniejsze zalety piankowej maty dla niemowląt

Wszystkie elementy zestawu wykonane są z miękkiej i grubej na centymetr pianki EVA. Wysokiej jakości pianka jest bardzo wytrzymała i odporna na pęknięcia oraz całkowicie bezpieczna dla dzieci. Jej antypoślizgowa powierzchnia doskonale łagodzi wstrząsy i zapewnia niezbędną amortyzację. Piankowe puzzle maty edukacyjnej można też przycinać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb, nie niszcząc ich właściwości. Piankową matę edukacyjną bardzo łatwo utrzymać w czystości. Pianka EVA jest odporna na wilgoć i wystarczy ją czyścić wodą i mydłem. W ten prosty sposób zapewnimy dziecku bezpieczeństwo i komfort zabawy oraz z pewnością przedłużymy możliwość użytkowania maty.

Idealna do nauki i gimnastyki

Duża piankowa mata może być wykorzystywana jako mata edukacyjna, zapewniając dziecku idealne miejsce do zabawy. Może też pełnić rolę maty rehabilitacyjnej dla niemowląt, doskonale bowiem nadaje się do ćwiczeń gimnastycznych. Piankowa mata edukacyjna to świetna izolacja od podłoża, która chroni dziecko przed chłodem, zapewniając jednocześnie odpowiednią amortyzację.

Dane szczegółowe

24 elementów

Antypoślizgowa powierzchnia

Odporna na wilgoć

Materiał: wysokiej jakości pianka EVA

Kolor: czarno-biały

Wymiary

Długość całkowita: 120 cm

Szerokość całkowita: 90 cm

Długość puzzla: 30 cm

Szerokość puzzla: 30 cm

Grubość puzzla: 1 cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski