Wczytuję dane...
Kod producenta: HU10008-D
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
387,00 PLN
Opis produktu

Materac nawierzchniowy nakładka chłodząca 140 x 200cm

Odświeżający żelowy materac nawierzchniowy:  nasz materac nawierzchniowy wykonany jest z luksusowej tkaniny żakardowej, która jest super wygodna i przyjazna dla skóry. Dodatkowo wyściełany jest bawełną i żelem, które poprawiają przepływ powietrza i oddychalność materaca. Dzięki temu będziesz mógł spać lepiej.

Oddychający i łatwy w czyszczeniu pokrowiec: dzięki zamkowi błyskawicznemu pokrowiec można łatwo zdjąć do prania. Ponadto zastosowanie przez nas zamka w pokrowcu pozwala utrzymać materac w czystości i zapobiega gromadzeniu się na nim kurzu. Pokrowiec ma antypoślizgowy spód, dzięki czemu nie będzie przemieszczał się na łóżku.

Ergonomiczna konstrukcja: nasz materac nawierzchniowy wspiera utrzymywanie prawidłowej pozycji podczas snu, jednocześnie równomiernie rozkładając ciężar ciała. Ponadto pomaga wyeliminować zmęczenie i odciąża kręgosłup, minimalizując punkty nacisku i zapewniając uczucie miękkości i komfortu podczas snu.

Materac nawierzchniowy przechwytuje i rozprasza ciepło, aby zapobiec przegrzaniu i zapewnia chłód podczas snu.

Chłodzący materac żelowy jest wysyłany w pudełku i jest wygodny w montażu. Pasuje do różnych typów łóżek, takich jak łóżko z materacem sprężynowym, podstawa z desek, płaska platforma itp. Ponadto można go łatwo zwinąć i przechowywać, gdy nie jest używany.

Dane szczegółowe:

  • Szerokość materaca: 140 cm
  • Długość materaca: 200 cm
  • Grubość materaca: 5 cm
  • Materiał: bawełna i żel, tkanina żakardowa, dzianina
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski