Wczytuję dane...
Kod producenta: TU10002
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
157,00 PLN
Opis produktu

Zestaw 88 klocków magnetycznych

W zastawie znajduje się 18 długich prostych elementów, 32 krótkie proste elementy, 16 łukowych elementów, 22 kulki oraz pudełko do przechowywania. Można je dowolnie ze sobą łączyć pozwalając dziecku rozwijać swoją wyobraźnię, a także schludnie schować w pudełku, gdy nie są używane. Magnesy na końcówkach elementów zapewniają proste łączenie ze sobą dowolnych części. Ponadto wszystkie klocki pozbawione zostały ostrych krawędzi, co zwiększa bezpieczeństwo zabawy. Zestaw wykonany został z wysokiej jakości materiału ABS, dzięki czemu jest trwały, pozbawiony toksyn i bardzo bezpieczny. Doskonale wspiera rozwój wyobraźni, zdolności manualnych, logicznego myślenia oraz percepcji. Doskonale sprawdzi się w domowym salonie, pokoju z zabawkami, a także w przedszkolu czy żłobku.

Znakomity zestaw do zabawy i edukacji: Nasz zestaw składa się z 88 elementów o różnych kształtach i rozmiarach. W paczce znajdziemy 18 długich prostych elementów, 32 krótkie proste klocki, 16 zakrzywionych elementów, 22 kulki oraz pudełko do ich przechowywania. Wszystkie te części posiadają różne kolory, w tym pomarańczowy, ciemnozielony, jasnozielony, różowy, granatowy, czerwony oraz błękitny. Dzieci mogą używać wszystkich elementów do budowania konstrukcji tak dwuwymiarowych jak i przestrzennych.

Mocne magnesy: Dzięki łączeniom magnesowym wszystkie części zestawu można dowolnie ze sobą łączyć, tworząc najróżniejsze kształty. Zestaw jest odpowiedni do zabawy dla chłopców i dziewczynek. Liczne kolory oraz kształty stymulują rozwój wyobraźni, oraz zdolności poznawczych. Maluszki mogą bawić się naszymi klockami magnetycznymi w przedszkolu, ogrodzie, domu lub na świetlicy.

Bezpieczny materiał i design: Zestaw wykonany został z wysokiej jakości materiału ABS, dzięki czemu jest bezwonny i bezpieczny do zabawy dla dzieci. Powierzchnia wszystkich elementów jest gładka i pozbawiona ostrych krawędzi, co zapewnia doskonały komfort zabawy oraz zapobiega przypadkowym urazom. Średnica kulek wynosi ponad 3 cm, co uniemożliwia ich przypadkowe połknięcie.

Wszechstronne zastosowanie: Zestaw można łatwo przenosić w dołączonym do zestawu, dedykowanym pudełku. Dzieci mogą się nim bawić w salonie, pokoju z zabawkami lub na zewnątrz. Złożone kolorowe konstrukcje można przechowywać na półce jako dekoracja pomieszczenia.

Doskonały prezent dla dzieci: Cały zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent na różnego rodzaju okoliczności. Jest on przystosowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Dzięki licznym częściom rodzice mogą przyłączyć się do zabawy.

Dane szczegółowe:

Materiał: ABS i magnesy

Wymiary pudełka do przechowywania: 30 x 7 x 22 cm (dł. x szer. x wys.)

Rozmiar długich elementów: 8,7 x 1,6 cm (długość x średnica)

Rozmiar krótkich elementów: 5,2 x 1,6 cm (długość x średnica)

Rozmiar łukowych elementów: 7,1 x 1,6 cm (długość x średnica)

Średnica kulek: 3,4 cm

Waga: 1 kg


Paczka z produktem zawiera:

18 x długie pręty

32 x krótkie pręty

16 x wygięte pręty

22 x kulki

1 x pudełko do przechowywania

1 x instrukcja

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski