Wczytuję dane...
Kod producenta: TY580390
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
172,00 PLN
Opis produktu

Zestaw 77 klocków magnetycznych

Wykonane z nietoksycznego tworzywa ABS i wysokiej jakości magnesu, są idealne dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw zawiera 77 elementów o różnych kształtach geometrycznych w różnych kolorach. Podczas zabawy dziecko uczy się rozpoznawać kształty, kolory oraz widzenie przestrzenne. Ponieważ są lekkie i małe, sprawią dzieciom wiele radości i poprawią komunikację między rodzicami i dziećmi.

Zestaw klocków magnetycznych: W zestawie znajduje się 77 klocków, w tym 22 kwadraty, 20 trójkątów, 15 kart, 14 trójkątów równoramiennych, 4 romby i 2 trapezy. Dzięki tym wszystkim kształtom dzieci mogą budować samodzielnie składane samochody, zamki, wieże i wiele innych konstrukcji.

Bezpieczne i wysokiej jakości materiały: Aby zapewnić bezpieczeństwo, klocki magnetyczne są wykonane z bezpiecznego i trwałego tworzywa ABS oraz magnesu. Zaokrąglone krawędzie zapobiegają zadrapaniom, więc rodzice nie muszą się martwić o bezpieczeństwo.

Nauka i wzmacnianie więzi podczas zabawy: Dzieci bawiąc się klockami rozwijają zainteresowanie nauką, inżynierią, matematyką itp. Uczą się kolorów oraz kształtów geometrycznych.

Przenośne i łatwe do przechowywania: Lekkie i kompaktowe klocki magnetyczne można zabrać ze sobą wszędzie, aby bawić się z przyjaciółmi. Ponadto kolorowe pudełko jest idealne do przechowywania klocków magnetycznych i zapobiega ich rozrzucaniu po pokoju.

Zwiększa interakcję między rodzicami a dziećmi: Zabawa magnetycznymi klockami wzmacnia interakcję między rodzicami a dziećmi. Są one zalecane dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Cechy:

  • 77 dowolnie łączonych klocków magnetycznych
  • Nietoksyczny i bezpieczny ABS
  • Gładkie krawędzie chronią dzieci
  • Różne kształty, aby stworzyć różne struktury
  • Idealny do rozwijania kreatywności dziecka
  • Lekki i mały, idealny w podróży i do przechowywania
  • Łatwo zbudować to, co chcesz
  • Kolorowe pudełko do przechowywania klocków magnetycznych

Dane szczegółowe:

Materiał: tworzywo ABS i magnesy

Wymiary całkowite: 45,7 x 6,4 x 33 cm

Zalecany wiek: + 3 lata

Waga: 0,9 kg


Paczka z produktem zawiera:

22 x kwadrat

20 x trójkąt

15 x ścianka

14 x trójkąt równoramiennych

4 x romb

2 x trapez

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski