Wczytuję dane...
Kod producenta: HB86948DE
Wysyłka w: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
782,00 PLN
Opis produktu

Lustro do makijażu dotykowe z podświetleniem LED

Lustro Costway jest otoczone 15 lampkami LED, co daje doskonałe oświetlenie z wielu kątów jednocześnie, zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Światła można regulować między jasnym, dziennym i ciepłym, co pozwala uzyskać jak najbardziej naturalne oświetlenie. To lustro idealnie nadaje się do robienia przy nim makijażu, a dzięki oświetleniu, nawet nagrywania makijażowych tutoriali np. na Instagram.

Sterowanie dotykowe i Bluetooth: lustro ma sterowanie dotykowe, a dzięki funkcji Bluetooth możesz słuchać muzyki w tle, podłączając głośnik. Gniazdo zasilania z portem USB oraz gniazdo słuchawkowe znajdują się z boku lustra. Ponadto lustro powraca do swojego wstępnie ustawionego trybu przed wyłączeniem.

Lustro ma też obszar 10-krotne powiększenia w prawym, górnym rogu, aby lepiej widzieć szczegóły twarzy. Jest niezawodne np. podczas zakładania soczewek kontaktowych, nakładania sztucznych rzęs, rysowania brwi, wykonywania zabiegów upiększających itp. Powierzchnia całego lustra mierzy 58 x 48 cm, dzięki czemu bez problemu widać całą twarz.

To lustro do makijażu można zamontować na ścianie lub nad umywalką w łazience. To idealny prezent dla dziewczyny, czy żony, który znacznie ułatwi im codzienne czynności.

Dane szczegółowe:

  • Szerokość: 58 cm
  • Wysokość: 48 cm
  • Głębokość: 15 cm
  • Waga: 8,6 kg
Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski