Wczytuję dane...
Kod producenta: EP24722
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Costway
280,00 PLN
Opis produktu

Wisząca lampa sufitowa LED

Nasza lampa panelowa LED gwarantuje jakość światła i pozwala zaoszczędzić na rachunkach. Kompaktowa budowa i wygodny design, jest idealny do zastosowania w garażu, jadalni, biurze itp. Dodatkowo, szeroki kąt oświetla całe pomieszczenie. Jest idealny do użytku domowego i komercyjnego.

Wysokiej jakości materiał i długie użytkowanie: Panel LED wykonany jest ze struktury stopu aluminium, który gwarantuje żywotność 30 000 godzin. Po wielu latach użytkowania, panel świeci jak nowy.

Szeroki kąt i jasne światło: Posiada szeroki kąt 120°, który oświetla całe pomieszczenie. Lampa ma 4000 lumenów i temperaturę barwową 4000 K, minimalizując nieoświetlone przestrzenie.

Łatwy i szybki montaż: Wyposażony jest w boczne klipsy do montażu i otwór na kable. Panel może być zawieszony pod sufitem, zarówno w otoczeniu domowym, jak i komercyjnym. Postępując zgodnie z instrukcją jest szybki i łatwy w montażu.

Brak błyskania i hałasu: Dzięki wysokiej jakości wykonania, lampa nie będzie się błyskać ani hałasować. Ponadto, zwiększa wydajność w miejscach pracy, chroni oczy i tworzy idealne źródło światła do czytania.

Wielofunkcyjność: Panel LED pasuje do różnych stylów dekoracyjnych. Może być zamontowany w kuchni i salonie, ale także w biurze, jadalni i innych miejscach, tworząc idealną przestrzeń.

Cechy

  • Modny wygląd
  • Trwały i wysokiej jakości materiał
  • Światło LED o mocy 4000 lumenów, zapewniające mocne oświetlenie
  • Należy czyścić szmatką lub specjalnym środkiem do paneli
  • Trwałe i energooszczędne światło LED
  • Technologia oszczędzania energii, idealna dla pomieszczeń komercyjnych i domowych
  • Możliwość montażu na 3 sposoby (zestaw do zawieszania nie jest dołączony)

Dane szczegółowe

Kolor: Biały

Rozmiar: 62 x 62 x 0,8 cm

Materiał: Stal, tworzywo sztuczne

Moc: 40 W

Lumen: 100

Napięcie: 220-240 V 50 Hz

Temperatura barwowa: 4000 K

Kąt: 120°

Waga: 2,4 kg

Wysyłka do 48h
Zwrot do 14 dni
Zawsze darmowa dostawa
Program Partnerski